Samsung 2TB 980 Pro vs. Samsung 2TB PM9A1

Kesin bir bilgi yok ama kısmen daha iyi, 990 Pro'da sürücü sorunu muhabbet var, gene alınmaz zaten 990 Pro.

990 Pro, 980 Pro'dan sonraki geliştirmelerin azlığı nedeniyle gereksiz bir SSD ben ondan bahsetmiştim.
Fury Renegade ile 980 Pro yarışır ama ben Samsung'un depolamasına güvendiğimden Samsung alırdım. Yanlış anlaşılmasın kingstona kötü demiyorum ama ben kendimi samsunga daha yakın hissediyorum.

990 Pro, 980 Pro'dan sonraki geliştirmelerin azlığı nedeniyle gereksiz bir SSD ben ondan bahsetmiştim.
Fury Renegade ile 980 Pro yarışır ama ben Samsung'un depolamasına güvendiğimden Samsung alırdım. Yanlış anlaşılmasın kingstona kötü demiyorum ama ben kendimi samsunga daha yakın hissediyorum.

Neden ayrı bir seviye diyorsunuz o zaman? Fury regenade 980 Pro ile yarışmaz, açık olarak üstün, ömür olarak da üstün TBW değerleri daha yüksek.

Neden ayrı bir seviye diyorsunuz o zaman? Fury regenade 980 Pro ile yarışmaz, açık olarak üstün, ömür olarak da üstün TBW değerleri daha yüksek.
990 pro ayrı bir seviyeden kastım profeyonellerin kullandığı ssd türüne gimesi bundan dolayı ayrı dedim ama araştıran fiyat/performans skalasını kovalayan bizim gibi kişiler Kingston KC3000 NV2 Fury gibi serilere yöneliyor. Benim kendimce koyduğum istisna küçükken ne zaman Kingston flash bellek kullansam hep yavaş atıyordu bir kin ve nefret oluştu. Üstüne üstlük Samsung'un telefon depolamaları da oldukça hızlı Xiaomi'lere kıyasla.

990 Pro ayrı bir seviyeden kastım profeyonellerin kullandığı SSD türüne gimesi bundan dolayı ayrı dedim ama araştıran fiyat/performans skalasını kovalayan bizim gibi kişiler Kingston KC3000 NV2 Fury gibi serilere yöneliyor. Benim kendimce koyduğum istisna küçükken ne zaman Kingston flash bellek kullansam hep yavaş atıyordu bir kin ve nefret oluştu. Üstüne üstlük Samsung'un telefon depolamaları da oldukça hızlı Xiaomi'lere kıyasla.

Başka ürünlerle karşılaştırıyorsunuz siz şu an, daha çok en pahalı olduğu için iyi algısı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı