Samsung 45W şarj aleti orijinal mi?

Bu öyle belli olmaz. Orijinal fotoğrafını koyarlar, Çin menşeili ürün yollarlar. Ya garanti doğrulaması yapmanız lazım ki o da biraz zor ya da elinize geçenin fotoğrafını atarsınız, onun üzerinden tahmini bir şey söyleyebiliriz. Açıkçası adaptör gibi muallak konularda kurumsal olmayan yerden almamak daha iyi ki belirtildiği üzere 25 W fiyatının altına 45 W satışı da bir düşündürmüyor değil. :)
Bu elimdeki üründür

Ürün fotoğrafları da bu

Evet bende ondan şüphelendim zaten kardeşim almış orjinal değilse iade edicem fotolarada bakabilirmisiniz

Evet bende ondan şüphelendim zaten kardeşim almış orjinal değilse iade edicem fotolarada bakabilirmisiniz

Fotoğraflara da bakabilirmisiniz ayrıca orj değilse iade edicem

.

Fotoğraf attım bakabilirmisiniz ?
Hocam orijinal olmasının imkanı yok.

Orijinal kutu kare şeklinde diye biliyorum.

Bu elimdeki üründür
Satıcıdan diye incelemedim, affedersiniz. Pazarı başka yere ait gibi ama model numarası Samsung üzerinden tanımlanamıyor. Replikaysa da olup olmadığını anlamak zor, iyi çalışmışlar ama en belirgin kısmı kutuda: üretici ve ithalatçı bilgisi koyulmamış olması. Samsung TR garantili diye belirtmiş ama bu haliyle kabul edilmesinin yanı sıra içerisinde garanti belgesi bile muhtemelen yoktur. :)
Orijinal kutu kare şeklinde diye biliyorum.
45 W olanların kutusu biraz fazla değişiyor. Piyasada olmayınca bölgedekileri birbirlerine yollayıp duruyorlar. Yani kutu şekline bağlı olarak o kadar net konuşmak bence zor. :)

Ürün fotoğrafları da bu

Fotoğraflara da bakabilirmisiniz ayrıca orj değilse iade edicem

.

Fotoğraf attım bakabilirmisiniz ?
Merhaba. Ampere adlı programı yükleyip değerleri buraya SS atabilirmisiniz? Değerlere bakarak orjinal 45w sahibi olan birisi de kıyaslayabilir cevabı buluruz. Ben de tab s7 için bu ürüne bakıyorum.
Artı olarak 9 ayda sizi memnun etti mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı