Çözüldü Samsung 860 EVO Secure Erase olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rw1NNN

Hectopat
Makaleler
1
Anakart
MSI B350m GAMING PRO
Herkese selamlar, diski Secure Erase ile temizlemek istiyorum yaklaşık üçüncü senesi olduğu için. Magician’a giriyorum USB’ye dosya oluşturuyor ama BIOS’tan boot ettiğimde hata veriyor. Ne yapabilirim?
IMG_0340.jpeg

Çözüm
Sorun hakkında fikrim yok fakat genel olarak magician sıkıntılı bir program benim önerim usbye hirens boot cd pe yazdırarak içindeki low level format aracını çalıştırıp tüm sektörleri sıfırlamak.
Hocam Secure Boot’u kapadım Secure Erase yaptı. Sanırım bu sorunu yaşayanlar BIOS’tan “Secure Boot”u kapatarak çözebilirler. Tamamlandı dedi BIOS’a attı beni hiçbir şey kalmadı değil mi?
Herkese selamlar, diski Secure Erase ile temizlemek istiyorum yaklaşık üçüncü senesi olduğu için. Magician’a giriyorum USB’ye dosya oluşturuyor ama BIOS’tan boot ettiğimde hata veriyor. Ne yapabilirim?Eki Görüntüle 2037214
Sorun hakkında fikrim yok fakat genel olarak magician sıkıntılı bir program benim önerim usbye hirens boot cd pe yazdırarak içindeki low level format aracını çalıştırıp tüm sektörleri sıfırlamak.

Hocam Secure Boot’u kapadım Secure Erase yaptı. Sanırım bu sorunu yaşayanlar BIOS’tan “Secure Boot”u kapatarak çözebilirler. Tamamlandı dedi BIOS’a attı beni hiçbir şey kalmadı değil mi?

Çözüm
Tamamlandı dediyse olmuştur bencede tekrarlamanı önermem disk sağlığı düşebilir bayağı.

Geri
Yukarı