Samsung 860 Evo vs QVO

Amaç buysa M2 SSD alın.
Bu mesajda da dediğim gibi çok fark olmaz ama bir fark istiyorsanız M2 ile açılış 4-6 saniye arasına düşecektir.
Peki son olarak sizin fikrinizi almak isterim. Sizce aradaki 350 tl gibi bir fiyat farkına değer mi? Yoksa 860 evo da iş görür mü?

Dediğim gibi sizde zaten SSD var. İkisi de çok hızlı cihazlar ve fazlasıyla işinizi görür ama ben şuanki hıza göre hızda bir fark görmek için alıyorum diyorsanız 970 Evo Plus modeli tercih edin.

Bir de fiyat/performans/kalite olarak bunu da tercih edebilirsiniz. M2 ve 860 Evo fiyatında.

Dostum 860 evodan geçmişsin. Windows açılış hızında çok fark oluyor mu?
10-11 saniyede masaüstü geliyor. Açılış 860 evoya göre pek fark etmedi, zaten daha ne kadar düşebilir bilmiyorum. Uygulamaların açılış hızları, oyunlardaki yükleme ekranlarında belli ediyor kendini. Adobe premiere, visual studio, nox(android emulatörü) gibi ağır programlar 2 katı daha hızlı açılıyor artık.

Dediğim gibi sizde zaten SSD var. İkisi de çok hızlı cihazlar ve fazlasıyla işinizi görür ama ben şuanki hıza göre hızda bir fark görmek için alıyorum diyorsanız 970 Evo Plus modeli tercih edin.

Bir de fiyat/performans/kalite olarak bunu da tercih edebilirsiniz. M2 ve 860 Evo fiyatında.
Yardımların için teşekkür ediyorum. İlginiz, alakanız ve öneriniz için.
10-11 saniyede masaüstü geliyor. Açılış 860 evoya göre pek fark etmedi, zaten daha ne kadar düşebilir bilmiyorum. Uygulamaların açılış hızları, oyunlardaki yükleme ekranlarında belli ediyor kendini. Adobe premiere, visual studio, nox(android emulatörü) gibi ağır programlar 2 katı daha hızlı açılıyor artık.
Anladım. Benim zaten programlarla işim yok. Sadece windows açılış süresi fark yaratıyor mu onu öğrenmek istedim. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı