Samsung 870 EVO 250 GB orijinal nereden alınır?

2 yıl garantili yazıyor onun 5 yıl olması gerek.
Arctic markası da sıvı soğutucularına 6 yıl garanti veriyor ama markanın Türkiye distribütörü 2 yıl garanti veriyor. Kalan 4 yılı markanın kendisi destek sağlıyor. Bir problem olursa direk marka ile iletişime geçmek gerekiyormuş.
Yine benzer durumdur.

Arctic markası da sıvı soğutucularına 6 yıl garanti veriyor ama markanın Türkiye distribütörü 2 yıl garanti veriyor. Kalan 4 yılı markanın kendisi destek sağlıyor. Bir problem olursa direk marka ile iletişime geçmek gerekiyormuş.
Yine benzer durumdur.
1680532901488.png

Gördüğün gibi 5 yıl. Direkt Türkiye sitesi burası ve Türkiye`de 5 yıl garanti desteği veriyorlarmış.

Emin misiniz hocam? İçime sindi aslında fakat ben sahte çıkması durumunda çok uğraşır mıyım? Tek seferde alıp kurtulmak istiyorum. Bu arada attığınız Amazon linkinde Samsung Türkiye garantili ürünler 2 yıldır yazıyor 5 yıl olması gerek onun şu an şüphelenmeye başladım bile.

Dostum Amazon'u Trendyol ile karıştırdın galiba, TR'de satın alabileceğin en güvenilir ve sorun olursa ürünü bile sana hediye edip bakiyeni iade edebilecek tek yer..

1680533067603.png

Dostum Amazon'u Trendyol ile karıştırdın galiba, TR'de satın alabileceğin en güvenilir ve sorun olursa ürünü bile sana hediye edip bakiyeni iade edebilecek tek yer..
Amazon`dan alışveriş yaptım tabii güvenilirdir fakat bu SSD`nin çok fazla sahtesi var piyasada ben bu SSD`yi memlekete kadar götürecem şuan kaldığım yerde kalıcı olarak kullanmayacağım o yüzden işimi garantiye almaya çalışıyorum.

Geri
Yukarı