Samsung 970 Evo Plus 250 GB 70 Dereceye Ulaşıyor

Wozniakowska

Decapat
Samsung 970 Evo Plus 250 GB SSD çok fazla ısınıyor elimle kontrol ettiğimde sıcağa dayanamıyorum. Aida64 İle baktığımda 66-70 derece gösteriyor. Sizce neden oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulunduğu konum kasada neresi? Ekran kartının altı mı? Eğer öyle ise ekran kartının da ısısından etkilenir.

O normal kardeşim zaten. Yüksek işlem gücü olup soğutması olmadığından ısınıyor. O SSD'den 1 tane daha alıp RAID yapsan CPU, SSD'lerin hızına yetişemez. Fanlı bir tane SSD soğutucu al. Bende 860 Evo var dual, ona rağmen spariş verdim. Pasif soğutma alma ama sakın. O yeterli gelmez kardeşim senin SSD'ye.

O normal kardeşim zaten. Yüksek işlem gücü olup soğutması olmadığından ısınıyor. O SSD'den 1 tane daha alıp RAID yapsan CPU, SSD'lerin hızına yetişemez. Fanlı bir tane SSD soğutucu al. Bende 860 Evo var dual, ona rağmen spariş verdim. Pasif soğutma alma ama sakın. O yeterli gelmez kardeşim senin SSD'ye.
Bu konuda pek bir bilgim yok ısısı normalmi diyorsunuz ekran kartı ve işlemcinin ortasında

SSD'lerin soğutucusuz çalışmayacağına inanmanıza mı gülsem, SSD'si dışında hiçbir bileşenini bilmediğiniz bilgisayar hakkında yorum yapmanıza mı gülsem bilemedim.

@Wozniakowska Sistem özelliklerinizi belirtin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı