Çözüldü Samsung 990 Pro SSD'de random yazma hızı düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Friedhelm

Hectopat
1 gün önce Vatan'dan aldığım 990 Pro SSD'sine geldiği gibi benchmark yaptım ve başlarda random yazma hızı bu kadar düşük değildi fakat depolama alanı doldukça tekrar bir test yaptım ve random yazma hızının düşmesi dikkatimi çekti. Bu hız normal mi, SSD'de bir sorun mu var yoksa?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    1 MB · Görüntüleme: 132
Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (12).png
    Ekran Görüntüsü (12).png
    986,6 KB · Görüntüleme: 17
Bu testleri kafaya taka taka her gün test yapıp ilk haftasında 5TB yazı yazdırdım :( bir sorun sıkıntı olur mu yordum seni de biraz.
Estağfurullah. Sorun olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şurada anlatıldığı gibi Firmware güncellemeyi deneyebilirsin. Samsung'un bazı modellerinde Magician'da böyle sonuçlar çıkabiliyormuş niyeyse. Pek önemi yok.

Estağfurullah. Sorun olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şurada anlatıldığı gibi Firmware güncellemeyi deneyebilirsin. Samsung'un bazı modellerinde Magician'da böyle sonuçlar çıkabiliyormuş niyeyse. Pek önemi yok.

İlk kontrol ettiğim şey Firmware'di, son sürüm yüklü.

Geri
Yukarı