Samsung A10S vs J8

Xanap

Picopat
Daha fazla  
J7 Prime2'den A10S'e geçtim, pek beğenmedim. Donanım olarak da zayıf sanki. J8 daha iyi gibi. Sizce hangisine geçeyim?

Ama sanki J8 daha iyi gibime geliyor A10s çöp gibi.

Hocam aralarında en güçlü model donanım olarak A10s ve j8. ama sizin bunu fark etmeniz çok da mümkün değil. Hepsi hemen hemen aynı performansta işlemciler. Şu anki kullandığınız telefona devam edin. J8'e geçmeniz çok bir anlam ifade etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
J8, A10S modelinden daha iyi bir cihaz. Kamera, ekran, batarya olarak daha iyi. Yonga performansları arasında yine çok fark yok. CPU olarak tek çekirdekte aynılar, çoklu çekirdekte SD 450 daha iyi. GPU olarak 3D mark testlerinde Adreno 506, GFXBench testlerinde ise GE8320 daha iyi.

J8, A10s modelinden daha iyi bir cihaz. Kamera, ekran, batarya olarak daha iyi. Yonga performansları arasında yine çok fark yok. CPU olarak tek çekirdekte aynılar, çoklu çekirdekte SD 450 daha iyi. GPU olarak 3D mark testlerinde adreno 506, gfxbench testlerinde ise GE8320 daha iyi.

Yani J8'e mi geçeyim?

Yazım kurallarına dikkat et.

J8 modeli de artık eski, ben bu telefona da geçiş yapmazdım. J8 daha iyi telefon dediğim gibi. Bütçen ne kadar?

Bütçem yok normalde J7 Prime2 kullanıyordum. Ondan A10S'e geçtim ama pek iyi değil gibime geldi şu an ise J8 ile takaslayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı