Samsung A20 ROM nasıl yüklenir?

Bayır Domuzu 58

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy A20 cihazım var. One UI arayüzü biraz ağır ve çok depolama kullanıyor. Bu cihazı nasıl saf Android yapabilirim? Sorumluluklar bana aittir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Odin ile atabilirsiniz. En son Odin3 diye hatırlıyorum. Cihazınıza uygun bir ROM bulup Odin üzerinden devam edebilirsiniz. YouTube'da bununla ilgili birçok video bulabilirsiniz.

Odin ile atabilirsiniz. En son Odin3 diye hatırlıyorum. Cihazınıza uygun bir ROM bulup Odin üzerinden devam edebilirsiniz. YouTube'da bununla ilgili birçok video bulabilirsiniz.

Custom ROM'lar TWRP ile yüklenmiyor muydu hocam. Odin'le TWRP yükler sonra TWRP'den Custom ROM'u yükler.

Custom ROM'lar TWRP ile yüklenmiyor muydu hocam. Odin'le TWRP yükler sonra TWRP'den Custom ROM'u yükler.

Evet, arkadaş videoları izleyerek öğrenir diye çok açıklama gereği duymadım. Belki onun cihazı için güncelde bazı değişiklikler olmuş olabilir diye kafasını karıştırmak istemiyorum. Odin ile ROM atma gibi aratıp kendine uygun içeriğe ulaşırsa daha iyi olur.

Custom ROM'lar TWRP ile yükleniyor Odin ile TWRP yükledikten sonra ROM'un dosyası telefona atılır ve ROM TWRP ile yüklenir.

Hocam aynı şeyi yazmışsınız bir de ROM dosyası SD karta atarlar genelde. PC de temiz kurulum gibi flashtan kurmak gibi.

Bende SIII mini varken kuruyordum sonra telefon değiştim fark ettim hiç gerek yokmuş bıraktım bu işleri. Aldığın telefonda 5 para etmez çip yoksa hiç gerek olmuyor. Stock ROM en rahatı.

Geri
Yukarı