Çözüldü Samsung A20s telefon aniden siyah ekran oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Telefoncuya götürürsen büyük ihtimalle panel kırıldı ekranı değiştireceğim diyecek bence ama başka çarede yok gözüküyor.
O zaman her şey hazır hale hazırda iyi geceler.☺️

Peki hocam bir şey soracaktım böyle siyah ekranlı telefonlarda aslında telefon açık ama siyah olarak gösteriyor mu eğer gösteriyorsa peki biz bilmeden böyle başka uygulamalara girebilir miyiz mesela herhangi bir insan düzeltmeye çalışırken aslında uygulamadan uygulamaya giriyor.

Önceden yapmadan önce hard shutdown yapıyor telefonu kapatıyor değiştiriyor açıyor yani uygulamadan uygulamaya değişmiyor bir de hoca senin Rank'ın benden yüksek acaba ani korku ile mi yazdın yoksa gerçekten mi bilmiyorsun?

Önceden yapmadan önce hard shutdown yapıyor telefonu kapatıyor değiştiriyor açıyor yani uygulamadan uygulamaya değişmiyor bir de hoca senin Rank'ın benden yüksek acaba ani korku ile mi yazdın yoksa gerçekten mi bilmiyorsun?

Aniden yazdım ve bilmiyordum sadece bu forumda sorunlarımı çözmek için ve komik sohbetler olsun diye bu forumda eğleniyordum isimde zaten ironi (ya da bildiğim ve çözebileceğim ya da önceden çözdüğüm sorunları bularak başka Technopat'ların sorunlarını çözmek istiyorum birbirlerimize yardım edelim diye)

Hocam bu arada sert kapatma nedir umarım telefonu sıfırlayacak bir şey değildir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı