Samsung A21s Download Mode'da kaldı

erengns

Centipat
Daha fazla  
Samsung A21s Download (Odin) Modeda kaldı. Ses kısma tuşu çalışmıyor. Nasıl çıkar moddan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kısma ve güç tuşuna 7 saniye basılı tutmanız gerekiyor. Ses kısma tuşu bozuksa ne yaparsınız bilmem. En kötü telefonun şarjının tamamen bitmesini beklersiniz. Sonrasında büyük ihtimal açılır.

Ses kısma ve güç tuşuna 7 saniye basılı tutmanız gerekiyor. Ses kısma tuşu bozuksa ne yaparsınız bilmem. En kötü telefonun şarjının tamamen bitmesini beklersiniz. Sonrasında büyük ihtimal açılır.
Öyle düşündüm bende
Ses arttırma ve güç tuşuna basılı tutun bakalım ekran kapanacak mı? Sonra da güç düğmesine basıp açılmasını bekleyin.
Yok olmuyor uzun süre bastım
Şarj bitmesinden başka şansımız yok :)

Bataryası çıkan model olsa diyeceğim de yeni modellerin hepsi kasaya bağlı imkansız gibi bir şey. Son kez 3 tuşa aynı anda basın olmadı dediğiniz gibi şarjın bitmesini bekleyeceksiniz.
Aynen bekleyicez :)
Cihazı söktüm pilini çıkarıp taktım sıkıntı yok :) teşekkürler yine de yorumlarınız için.
Şimdide şu sıkıntı çıktı cihazımda açılıyor cihaz 2 3 dakika takılıyorum donup kalıyor restart atıyor nedeni nedir?

Son düzenleme:
Aynen bekleyicez :)
cihazı söktüm pilini çıkarıp taktım sıkıntı yok :) teşekkürler yine de yorumlarınız için.
Şimdide şu sıkıntı çıktı cihazımda açılıyor cihaz 2 3 dakika takılıyorum donup kalıyor restart atıyor nedeni nedir?

Anakart sorunu olabilir veya tuş bozuk demistiniz o takili kaldigindan ayni anda kitliyor da olabilir.

Geri
Yukarı