Samsung A23 alınır mı?

Nasubiss

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben yeni bir telefon almayı düşünüyorum. 3 yıllık J7 Prime kullanımından sonra batarya olarak bitmiş bir telefonu bırakacağım ve sadece Samsung istiyorum. Samsung A23 modeli çıktı, daha geçen başka sitelerde baktığımda özelliklerini batarya ömrü uzun gösteriyor. Sizce alınır mı, tavsiye eder misiniz? Teşekkürler.

5000 TL fiyatına alınacak bir model değil. A52 ve M52 daha mantıklı. Bu iki model ile arasındaki fiyat farkı az olduğu sürece alınmaz. Diğer türlü A32 modelinin yerine alınabilir bir ürün.

Dediğiniz modellere baktım M52 daha mantıklı gibi geldi şarj konusunda daha iyi gözüküyor yanıtınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kriterleriniz neler?
Benim için en önemlisi şarjı ben telefondan oyun olarak böyle ağır olmayan çerez oyunlar oynarım günlük işte sosyal medyada gezerim 1 gün boyunca rahat oliyim istiyorum prize bağlı kalmak istemiyorum açıkçası
PLS TFT'li bir ekrana 5000 TL vermekte yani...
Ekranlar konusunda bir bilgim yok ama telefon karşılaştırma sitelerine baktığımda kullanım süresi diğer telefonlara nazaran daha uzun olduğu için yönelmiştim açıkçası

Benim için en önemlisi şarjı ben telefondan oyun olarak böyle ağır olmayan çerez oyunlar oynarım günlük işte sosyal medyada gezerim 1 gün boyunca rahat oliyim istiyorum prize bağlı kalmak istemiyorum açıkçası

Ekranlar konusunda bir bilgim yok ama telefon karşılaştırma sitelerine baktığımda kullanım süresi diğer telefonlara nazaran daha uzun olduğu için yönelmiştim açıkçası

Hocam yeni nesil PLS TFT ekranlar kısmen iyi olabilir belki ama ben göz sağlığım için pek tercih etmezdim.

Eğer ağır oyunlar da oynamıyorsanız A33 5G modeline bakabilirsiniz.

Hocam yeni nesil PLS TFT ekranlar kısmen iyi olabilir belki ama ben göz sağlığım için pek tercih etmezdim.

Eğer ağır oyunlar da oynamıyorsanız A33 5G modeline bakabilirsiniz.
O modelede bakiyim göz sağlığı için tehlikeliyse sıkıntı zaten gözler bozuk dahada kötüleşmesin teşekkür ederim yardımcı olduğun için

Yeni konular

Geri
Yukarı