Samsung A31 vs Note 8

Tengola

Decapat
Daha fazla  
Şu an A31 kullanıyorum Turkcell'den hediye geldi eski telefonum A50'di, annem yeni telefon aldı Note 10 eski telefonu, Note 8 boşta kaldı. A31 128 GB 111GB'si dolu Note 8 64 o kadar dolu olmasinın nedeni Netflix'te birikmiş onlarca indirilmis film ve dizi ve bir sürü gereksiz indirdiğim editler hirde indirim silmediğim onlarca oyun Note 8'in pilini değiştireceğim paraya kıyıp harbi kaliteli pil alacağım zaten otobüste oynadıklarım mini oyunlar haricinde oyun oynamıyorum film izliyorum müzik dinliyorum fotoğraf çekiyorum. Şöyle bir sorun var A31'in ön kamerasindaki çatlak yüzünden ön kamera GG. Bir de kendi kendine SIM kartını algılamıyor tam SIM kartının takıldığı yete vurunca düzeliyor falan yani pill 5000 mAh olduğu için çok avantajlı bir de arka kamerasında 48 MP özelliği hosuma gidiyor normalden güzel fotoğraf çekiyor ama ekranı çok kötü yani film izlerken falan renk paletleri çok hosuma gitmiyor. Ön kamerayı kullanamdığım için fazla çatlak pek umurumda değil ama ihtiyacım olunca sıkıntı çıkarıyor hız olarak da bence A31 biraz yavas gibi sizce hangisinden devam edeyim? Bir de yazın kazandığım paradan artan olursa yeni ekran alacağım ve SIM sorununu düzelttireceğim.

Geri
Yukarı