Samsung A40 vs A50

pnsd2

Centipat
Arkadaşlar merhaba, 11.11'de telefon almayı düşünüyorum birkaç seçenek arasında kaldım. Öncelikle telefonda fazla oyun oynayan biri değilimdir ve çok fazla fotoğraf çekmem yinede ortalama düzeyde bir kamera istiyorum. Genelde bir şeyler okur veya video izlerim yani günlük kullanım için bir cihaz bakıyorum. Aşağıda bana ana göre cihazların artıları ve eksilerini belirttim.

A40:
  • +Ekran boyutu 5.9 inç ve Super AMOLED
  • +Çok kompakt bir telefon ekran-gövde oranıda çok iyi görüntüsü hoşuma gitti.
  • - Piyasada telefon ithalatçı garantili.
  • - Ve telefona mesaj geldiğinde bildirim ışığı olmadığı için sorun oluyormuş ve AOD yok.

Fiyat: 1600 bandında

A50:
Çok bir şey yazmaya gerek yok şarj performansı ve teknik özellikleri gayet güzel fakat benim için problem olan ekranının oldukça büyük olması telefon çok büyük gözüküyor.
Fiyat: 2200

Alternatif olarak ise M40 modeli görüntü olarak çok hoşuma gitti fakat ekranının AMOLED olmadığını öğrendim ayrıca o da ithalatçı garantili.
Fiyat: 2200

Bu seçenekler arasında düşünüyorum sizce hangisi daha mantıklı olur çok kararsız kaldım.

Hocam bence hiç birisini almayın, Xioami Redmi Note 8 Pro öneririm.
Hocam fikriniz için teşekkür ediyorum. Telefonu inceledim gerçekten donanım açısından çok üstün görünüyor tercihlerimle karşılaştırdığımda fakat görünüm olarak biraz kabaca geldi. Tercihim büyük boyutlu bir telefon olursa Xioami Redmi Note 8 Pro değerlendireceğim. Benim için tercihimde önemli olan ekran ve telefon görünümü.

Hocam fikriniz için teşekkür ediyorum. Telefonu inceledim gerçekten donanım açısından çok üstün görünüyor tercihlerimle karşılaştırdığımda fakat görünüm olarak biraz kabaca geldi. Tercihim büyük boyutlu bir telefon olursa Xioami Redmi Note 8 Pro değerlendireceğim. Benim için tercihimde önemli olan ekran ve telefon görünümü.
Samsung A50 ile Note 8 Pro arasında devasa ekran farkı yok, Vatan bilgisayara gidip görebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı