Samsung A51 nasıldır?

Bütçe
3200

PLOcx

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle telefonu genel olarak sosyal medya, film ve dizi izleyeceğim için AMOLED ekran güzel olacağından dolayı seçtim. Ufak tefek oyunlar oynayabilirim. Kafamdaki sorun sadece şu. Uygulamalar arası geçiş yaparken donma takılma veya durduk yere ısınma gibi sorunlar ileriki dönemlerde işlemciden dolayı sorun çıkarır mı? Başka öneriniz varsa yazabilirsiniz. Mağazadan alacağım ve Max bütçem 3200 TL. Bir de önümüzdeki aylarda yeni telefonlar çıkacak mı beklemeli miyim sizce?

2. telefon olarak kullanıyorum kendisini, işim gereği :). İOS ile arasında dağlar kadar fark var bu fark edilebilir bir gerçek zaten ve evet uygulamalar arası hızlıca geçiş yapayım derseniz arada sıkıntı olabiliyor mesela ig den wp ye geçtiniz geçtiğiniz an bir saniyeliğine ig görüntüsü geri geliyor sonra wp ışınlanıyor gibi oluyor, onun dışında snapchat ve ig de kamera kasım kasım kasılıyor. Ekranı mükemmel bir şey diyemeyeceğim. Isınmıyor telefon aşırı, karşılaşmadım hiç öyle bir durumla. Oyun konusunda tatmin edici bir deneyim sunar bence size. Sorunuz varsa alabilirim, iyi forumlar :).

2. telefon olarak kullanıyorum kendisini, işim gereği :). İOS ile arasında dağlar kadar fark var bu fark edilebilir bir gerçek zaten ve evet uygulamalar arası hızlıca geçiş yapayım derseniz arada sıkıntı olabiliyor mesela ig den wp ye geçtiniz geçtiğiniz an bir saniyeliğine ig görüntüsü geri geliyor sonra wp ışınlanıyor gibi oluyor, onun dışında snapchat ve ig de kamera kasım kasım kasılıyor. Ekranı mükemmel bir şey diyemeyeceğim. Isınmıyor telefon aşırı, karşılaşmadım hiç öyle bir durumla. Oyun konusunda tatmin edici bir deneyim sunar bence size. Sorunuz varsa alabilirim, iyi forumlar :).
Hesabın şifresini unuttum da burdan yazayım :). Dediğim gibi telefonu yoracak bir şey yapmam sadece ileriki zamanda sıkıntı çıkarmasın. Özelliklerine bakınca zaten bana yeterli geliyor ama işlemci göze batıyor. Sonraki zamanlarda sıkıntı çıkarır mı bunun cevabını merak ediyorum. :)

Bütçeyi biraz arttırıp M51 alırsanız çok iyi olur A51 4000 mAh batarya M51 7000 mAh.
M51 almak daha mantıklı olmaz mı?
A51'e kıyasla işlemcisi snapdragon olduğu için m51 modeline olumlu bakıyorum.
1.si keşke bütçeyi arttırabilsem fakat arttıramıyorum en fazla 3k dı bunu gördükten sonra 3200 oldu max. İkincisi m modellerini mağazalarda bulamadın vatan teknosa gibi yerlerde yoksa m31 tercihim olacaktı.

1.si keşke bütçeyi arttırabilsem fakat arttıramıyorum en fazla 3k dı bunu gördükten sonra 3200 oldu max. İkincisi m modellerini mağazalarda bulamadın vatan teknosa gibi yerlerde yoksa m31 tercihim olacaktı.
Bu sene yine orta segment bir telefon çıkar muhtemelem aceleniz yoksa bekleyin.

Geri
Yukarı