Samsung A52'nin Stok Durumu

Ben de dün akşam bir inceleme kanalına sormuştum ve Xiaomi'nin ROM konusunda çok iyi destek sağladığını söyledi. Daha doğrusu Xiaomi'nin değil Xiaomi topluluğunun. İleride yazılım konusunda sıkıntı çıksa bile ROM kurarak cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz dedi. O fikir de kafama yattı gibi şimdilik. Yalnız Sony'ye ROM kuramamıştım Xiaomi'ye kurabilirim inşallah böyle bir durumda. :D

POCO telefonların kağıt üzerinde özellikleri çok iyi fakat tasarımları pek hoşuma gitmediği için tercih listeme almadım. Bir de LCD ekran kullanıyormuş. Alacağım telefonda aradığım öncelikli özelliklerden biri ekranın AMOLED olması. Şu an için listemde M51, A52, A72, Note 10 Pro var. Samsung'un orta segment telefonlara destek sıkıntısı olduğuna dair şeyler de okuduğum için şu an az bir farkla da olsa tercihim Xiaomi'den yana gibi duruyor. Ama her gün fikrim değişiyor. :/

Hocam ben biraz fazla oyun oynadığım için ilgimi çok çekti. Tasarım beklentim yok zaten. Thoottle yapıyor ama telefona bir fan takarsam daha iyi performans alırım.

Geri
Yukarı