Samsung A53 telefon 120 Hz gibi hissettirmiyor

KaanArda06

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Telefonum Samsung A53 120 Hz, ama diğer telefonlar daha akıcı. Ayarlardan 120 Hz seçili.
Ama diğer telefonlar yağ gibi akıyor, sanki benim 90 Hz gibi.

Telefonum Samsung A53 120 Hz, ama diğer telefonlar daha akıcı. Ayarlardan 120 Hz seçili.
Ama diğer telefonlar yağ gibi akıyor, sanki benim 90 Hz gibi.

Geliştirici seçeneklerinden ekran tazeleme hızını göster yeri var onu aktifleştirin sol veya sağ yukarıda Hz'yi göstermesi lazım.

Telefonun işlemcisi uygulamalara yetişemeyince 60-90 FPS aldığınız için öyle hissettiriyor olabilir. Ben şahsen ucuz telefonlara 90 HZ üstü koyulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Telefonun arka plandanındaki bütün uygulamaları kapatıp biraz bekleyip ana menüdeki geçişlerine bakın. 120 HZ i menüde tam verebliyor olması lazım.

Exynos 1280 işte. Ben de A53 kullanıcısıydım kurtuldum geçenlerde. İşlemci yetişemiyor gibi işlemlere. Bunun bir problem olduğunu sanmıyorum cihazın gücünden dolayı normal.

Exynos 1280 işte. Ben de A53 kullanıcısıydım kurtuldum geçenlerde. İşlemci yetişemiyor gibi işlemlere. Bunun bir problem olduğunu sanmıyorum cihazın gücünden dolayı normal.

Hocam farklı konuya girecek ama sizin de cihazınız ısınıyor muydu acaba

A52'deki kronik sorunları olmayan. Exynos varyasyonlu bir model. Aslında A52 ve A52S'ten kötü bir cihaz verememesi normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…