Samsung A70 2.el nelere bakmalıyım?

Bütçe
3000TL

ISectumSempraI

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 3 2200G
XFX Amd Radeon 6500XT
16GB 3200Mhz Ram
Gigabyte B450m S2H Anakart
240Gb SSD
500GB HD
Zalman kasa ve 500W PSU
Meslek
Yazılımcı
Merhaba kendime 2.el bir A70 aldım 2019 Aralık da alınmış neredeyse 3 senelik bir cihaz. Daha dün satın aldım telefonum kırıldığı ve bütçem buna yettiği için aldım ancak şu an telefonun dokunmatik ekranı bana sanki bozuk mu desem yoksa kırılmaz camdan dolayı mı desem bozuk geliyor bazen alıyor bazen almıyor gibi bir garip. Bir de bataryadan çok emin olamıyorum. Bunları test edebileceğim bir uygulama veya şuna dikkat et dediğiniz bir şey var mı? Eski cihazım reno 2Z'di. Onun dokunmatik ekranı farklı olduğundan bu ekran bana garip geliyor olabilir mi?

Merhaba kendime 2.el bir A70 aldım 2019 Aralık da alınmış neredeyse 3 senelik bir cihaz. Daha dün satın aldım telefonum kırıldığı ve bütçem buna yettiği için aldım ancak şu an telefonun dokunmatik ekranı bana sanki bozuk mu desem yoksa kırılmaz camdan dolayı mı desem bozuk geliyor bazen alıyor bazen almıyor gibi bir garip. Bir de bataryadan çok emin olamıyorum. Bunları test edebileceğim bir uygulama veya şuna dikkat et dediğiniz bir şey var mı? Eski cihazım reno 2Z'di. Onun dokunmatik ekranı farklı olduğundan bu ekran bana garip geliyor olabilir mi?

Hocam Samsung members uygulamasında destek bölümünden telefon tanılamasından bozuk sensörleri vb. görebilirsiniz bir de CPU X uygulamasından bakabilirsiniz.

Bende A70 var 3 4 kere kırdım ekranını, çakma ekran var, bazen dokunmatik algılamıyor yeniden başlatman gerekiyor onun içinde sadece Bixby'e telefonu yeniden başlat deyince anca kilitlenme geçiyor, yoksa telefon öylece kilitlenip kalıyor. Parmak izim çalışmıyor çakma olduğu içinde.

Geri
Yukarı