Samsung A9+ alınır mı?

Cafer Aksoy

Picopat
Daha fazla  
Yakın zamanda kendime Samsung Galaxy Tab A9+ alacağım. Yanına da 400 500 liralık bir tablet kalemi. Amacım öyle PUBG gibi FPS oyunu oynamak değil. YouTube'dan ders çalışacağım, arada kafa dağıtmalık küçük oyunlar oynayacağım bir tablet istiyorum. Bir de en önemlisi grafik tasarım için istiyorum. Araştırmalarımı yaptım ve şöyle düşünüyorum. Tablet kalemimi de aldıktan sonra superdisplay programıyla bilgisayarımdaki Adobe Illustrator'ü tabletime yansıtacağım. Bu konuda iki sorum var. Birincisi: İnternetten aldığım herhangi bir kalem tablete uyar mı? İkinci sorum ise Illustrator'ü tabletime yansıtsam çalışır mı? Bir de tablet hakkında yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalem çalışır ama elini ekrana koyamazsın. Elini kağıda değdirmeden yazı yazmaya çalış, aynı deneyim tablette olur. S pen destekli tablet alın.

Bu bütçede profesyonel seviyede tasarım yapamazsınız ve aldığınız tablet de 2-3 yılın ötesine maalesef gidemez. Fason kalemlerle çoluk çocuğa resim çizdirmekten farksız bir deneyim olur.

Geri
Yukarı