Samsung A9 vs A51

GorkemRyz

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı, Freelancer, Programmer
Arkadaşlar A9 telefonum maalesef klozete düşme sonucu bozuldu. Yeni bir telefon alacağım Samsung dışında almayı düşünmüyorum. Güncel telefon olarak A51 almayı düşünüyorum ama A9'a göre gorilla glass 5 yok, metal-cam kasa yok, gorilla glass 3 var ve ikisinin boylarının arasında ne kadar fark var bulamadım. Ayrıca A51'de plastik kasa var. Sizce hangisini almalıyım? Başka model düşünmüyorum. Bu ikisi arasında önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dayanıklılık önemliyse eğer A9 daha iyi olur ama performans odaklı bakıyorsanız A51 daha ideal olur hocam
Valla hocam önceki telefonum A9 diye demiyorum ama kamerası çöptü iyi ışıkta güzel çekebiliyordu cidden. Tekrardan A9 almak da garip geliyor ama fiyat aralığımda bu ikisi arasında kaldım.
Fiyat aralığı nedir?
Samsung almayın bence telefonları iyi ama servis konusu Allah bildikleri gibi yapsın.
Samsung dışında düşünmüyorum hocam şuanda teşekkür ederim. Fiyat aralığım 2500-3200

Vallahi hocam önceki telefonum A9 diye demiyorum ama kamerası çöptü iyi ışıkta güzel çekebiliyordu cidden. Tekrardan A9 almak da garip geliyor ama fiyat aralığımda bu ikisi arasında kaldım.

Samsung dışında düşünmüyorum hocam şu anda teşekkür ederim. Fiyat aralığım 2500-3200

Anladığım kadarıyla kameraya önem veriyorsunuz hocam o zaman kesinlikle A51

İşten güçten dolayı hiç oyun oynayamıyorum telefonda, gün içinde en fazla 10 dakika video izlerim 2 saat falan sosyal medyada takılırım. Gezmeyi sevdiğim için anı olarak fotoğraf çekmeyi de seviyorum ancak beni gorilla glass 3 ve plastik arka kasa itiyor A51'den. Sizin tavsiyeniz nedir?
Aklıma gelen bir diğer soru ise bu zamanda gorilla glass 3 yeterli şekilde ekranı koruyabilir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı