Samsung AKG kulaklık alınır mı?

Hocam Razer opus önerebilirim hem müzik dinler hem oyun oynarken güzel detaylı ses alırsınız ama indirim beklemeniz lazım İncehesap Gaming gecesine düşüyor bu kulaklık ben oyun için Razer BlackShark V2 X müzik ve dışarı içinde Razer opus kullanıyorum her türlü kaliteli.
Kulak içi arıyorum hocam ama sağ ol gene de.

Galaxy Buds 2 kullanıyorum
hocam bu kulaklıkların şarjı aniden bitiyor mu ? Yoksa bitmeye yakın müzikte kesilmeler mi oluyor ?

Oyunlarda ses kasmak ve müzik dinlemek için kullanacağım ve fiyatı Vatan'da 300TL. Fiyatı bayağı uygun duruyor, sizin fikriniz nedir?

Bunun 3.5 mm jaklı olanı 4 sene önce telefon aldığımda birlikte gelmişti. Müzik konusunda muazzamdır.

Hocam bu kulaklıkların şarjı aniden bitiyor mu? Yoksa bitmeye yakın müzikte kesilmeler mi oluyor?

Bunun 3.5 mm jaklı olanı 4 sene önce telefon aldığımda birlikte gelmişti. Müzik konusunda muazzamdır.

Kulaklıkta şarj bitmeden uyarı veriliyor uyarı sonrası 30 dk sonra şarj bitiyor birden zaten telefona bağlayınca kontrolden görebiliyorsunuz.

AKG markası güvenilir ama gürültü engelleme yoksa almazdım ben olsam. Benim ilk kriterim gürültü engelleme oluyor çünkü bu işi yapan seside çok iyi yapıyor. 1 hafta önce Huawei Free Buds 2 Pro aldım ses kalitesi ve gürültü engelleme birebir AirPods karşılığı yok Bose var daha kaliteli ama aşırı büyük kulaklık ve kaba Huawei inanılmaz hafif tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı