Samsung Android Telefon WiFi'ye Bağlanmıyor

Üslup, üslup. Sürekli dem vuruyoruz ama bi-haberiz değil mi?

Mesaimden feragat ederek uzun uzadıya cevap yazıyorum, yardım etmeye çalışıyorum. ''BRE ADAM''ın biri çıkıp konuyu nerelere getiriyor.

@Asım Demir ilgileniyor mu acaba bu tarz durumlar ile.

Arkadaşlar herkese merhaba. AirTies 5143 modemimle Samsung C7 Pro telefonuma kablosuz bağlantıda sorun yaşıyorum. Modemi resetleyip yeniden kurdum, kablosuz kullanıcı adı ve şifreyi değiştirdim yok olmuyor. İnternet sayfaları yüklenmiyor, Youtubeda 5-6 dakikalık videoyu 15 dakikada izliyorum ve izlerken görüntü kalitesi 240 düşüyor, instagram akışım yenilenmiyor. Ttneti aradım bağlantıda bir problem gözükmüyor dendi, airtinesı arayın diyorlar, aradım sadece sesli yanıt sistemi birbir sizle ilgilenen biri yok 🙁 Sorun telefondan kaynaklıdır yazıyor nette uğraştım telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm yok o da işe yaramadı. Zaten mobil nette sorun yaşamıyorum sorun telde olsa o da sorunlu olurdu. Yardımcı olacak bir arkadaş varsa mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı