Samsung ATIV Book NP-550P5C-S05TR Isınma Sorunu

Zahmet etmeyim o zaman. Kasmadan oyun oynaman bir müddet sonra imkansız. Vereceğin paraya git msi ge60/70 al daha mantıklı bir iş yapmış olursun.

Bu pc 2100 tl msi 70 3200 tl. Aradaki fark 1.100 tl.
Biz bilmiyoruz sanki msi 70 almayı. Pek yardımcı oldun. Sağol..
Senin gibi insanlar bu forumda niye var ki. Yardım etmeye çalışıyorum aldığım cevaba bak. Kardeşim sanalmarketimde msi ge60/70 2400 liraya kadar düşüyor. O bilgisayara 2100 lira vereceğine, msi'ı al diye bundan dedim. Biraz bakın Google amcaya. Vatan Bilgisayar ile sabit kalmayın.

Mersi kardeşim fakat 17 inc bi makina istiyorum, fiyat ve donanım açısından en uygunu bu gibi duruyor şimdilik.

- - - Güncellendi - - -

Senin gibi insanlar bu forumda niye var ki. Yardım etmeye çalışıyorum aldığım cevaba bak. Kardeşim sanalmarketimde msi ge60/70 2400 liraya kadar düşüyor. O bilgisayara 2100 lira vereceğine, msi'ı al diye bundan dedim. Biraz bakın Google amcaya. Vatan Bilgisayar ile sabit kalmayın.

Sanada ufaktan bi nükte yaptık anlamadın kardeş, her neyse saol yinede..

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı