Samsung Atıv Tab 5 Dokunmatik Sorunu

Kaanist23

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar elimde Samsung Atıv Tab 5 model tablet var. Geçen gün bu tableteRAM upgrade yapacaktım, içini açtım fakat RAM yuvalarını göremedim ben de pili çıkaracaktım fakat onun üstünde aşağıdan yukarı takılı olan kablolar vardı bende çıkardım pili sökemedim sonra kabloyu yerine tekrar taktım cihazı açtığımda her şey normaldi. Kalemi olsun hassaslığı olsun her şeyi normaldi fakat dokunmatiği çalışmıyordu ne yapmam gerek kabloların hepsinin çıkarıp taktım 1 tanesinin üzerinde dock yazıyordu onu çıkardım bir şey olmadı. Büyük ihtimalle klavyeyle ilgili çünkü klavyenin bağlandığı yerden çıkıyor diyerinin üzerinde led yazıyor onu çıkarınca görüntü gidiyor ama en sağ da olanın üzerinde hiç bir şey yazmıyor. Onu çıkarınca da bir şey değişmiyor normal olarak çalışıyor burda sorun ne yardımlarınızı bekliyorum.
1.jpg

2.jpg

@Recep Baltaş abi lütfen yardım et.

Tablete ram upgrade yapıldığını nerede gördün ve neye güvenerek bunu yapmayı denedin? Cihazın içi açıldığı için garanti dışı, teknik servis vs. profesyonel elektronik tamiri yapan yerlere götürürsen ekran değişimi yaparlar fazla kafa yorup tamir etmeye çalışmazlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı