Samsung, Bütçe Dostu Katlanabilir Telefon İddialarını Yalanladı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Bütçe Dostu Katlanabilir Telefon

Samsung, orta sınıf için bütçe dostu katlanabilir telefon üzerinde çalıştığı yönündeki iddiaları yalanladı. Bir şirket sözcüsü, katlanabilir telefonun 500 doların altında fiyatlandırıldığı yönündeki haberlerin “temelsiz” olduğunu ve Samsung’un orta sınıf segmentte katlanabilir bir ürün üretme planının olmadığını söyledi. TrendForce gibi piyasa analistleri ve diğer sızıntı kaynakları tarafından hazırlanan önceki raporlar, Samsung’un çekiciliğini artırmak için gelecekteki […]

Devamı: Samsung, Bütçe Dostu Katlanabilir Telefon İddialarını Yalanladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Katlanabilir telefonları günümüz teknolojisiyle bütçe dostu yapsalardı bize katlanamazlardı. :D
Daha ucuz materyallerden üretilemeyecek kadar hassan bu cihazlar. Belki ilerleyen zamanlarda bu değişebilir.

Bu adamlar hala emin değil katlanabilir telefon pazarından. Yoksa yapılmayacak bir şeyi yok. Satacaklarını bilsinler S25 ile beraber her bütçeye göre bir seri çıkarırlar. Benim gönlümden geçen S25 Plus - Ultra yerine katlanabilir olan ama aynı kalınlıkta misal. iPhone kullanıyorum ancak heyecanlandırırdı.

Bu adamlar hala emin değil katlanabilir telefon pazarından. Yoksa yapılmayacak bir şeyi yok. Satacaklarını bilsinler S25 ile beraber her bütçeye göre bir seri çıkarırlar. Benim gönlümden geçen S25 Plus - Ultra yerine katlanabilir olan ama aynı kalınlıkta misal. iPhone kullanıyorum ancak heyecanlandırırdı.

Geçen Honor' un katlanabilir cihaz satışında lider olduğu ile alakalı bişey okumuştum 8 milyondan fazla cihaz satmışlar da nerede bu cihazlar bilmiyorum.
Bu kadar cihazı çinde sattılar heralde adamlar çin pazarında %18 pazar payıyla lider konumdalar şuanda da ben bu katlanabilir cihazlarını her ülke pazarında göremiyorum TR gibi gelişmekte olan yerlerde masraf etmeyelim diye mi getirmiyorlar anlamış değilim.

Geçen Honor' un katlanabilir cihaz satışında lider olduğu ile alakalı bişey okumuştum 8 milyondan fazla cihaz satmışlar da nerede bu cihazlar bilmiyorum.
Bu kadar cihazı çinde sattılar heralde adamlar çin pazarında %18 pazar payıyla lider konumdalar şuanda da ben bu katlanabilir cihazlarını her ülke pazarında göremiyorum TR gibi gelişmekte olan yerlerde masraf etmeyelim diye mi getirmiyorlar anlamış değilim.
Ben de etrafımda sadece asyalılarda görüyorum. Bazen de Hintliler kullanıyor ancak Avrupalı ve İngiliz kökenlilere gelmez. Amerika safı zaten belli.

Geri
Yukarı