Samsung CF390 Alınır mı?

Klenaerjx

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Bu monitörü almayı planlıyorum. Asıl amacım oyun oynamak olacak. Genellikle Witcher, Fallout gibi RPG ve Battlefield 1, PUBG gibi FPS oyunları oynayacağım. Onun dışında dizi ve filmde izleyeceğim. Yani renkler ve görüntü benim için önemli. Bu monitörü alsam FPS oyunlarında 4ms olması bir sorun çıkarır mı? Aynı fiyat bandında önerebileceğiniz başka modeller var mıdır?
Monitörün linki: SAMSUNG 23.5" LC24F390FHMXUF GAMING FREESYNC 4MS /60 Hz CURVED MONİTÖR

Son düzenleme:
Çözüm
27 inç olanı oyunlar için önermem, ama 24 inç modeli kullananlar oyun için öneriyorlar. Görüş açısı ve renkler konusunda ise başarılı. Filmlerde tatmin edici.
Hayır, 24 inç olan modelde bu yönde bir sıkıntı yok. 27 inç olan boyut olarak biraz daha büyük olduğu için biraz daha göze batar gibi oluyor görüntüdeki ufak tefek bozulmalar. Başka oyunlarda sıkıntı yaşamadım ama FIFA oynarken birazcık oluyor. Sıradan kullanıcıların çok fazla dikkatini çekmeyebilir belki. Ama ben çok dikkat ediyorum bu konulara. Özellikle FIFA gibi oyunlarda her şey pürüzsüz olmalı. Rahatlıkla alabilirsiniz bu monitörü. Ama monitörü sadece CS: GO oynayamak için kullanacak birinin başka alternatiflere yönelmesini tavsiye ederim. Genel kullanım, oyun ve filmler için gayet iyi. @Yener Mesut

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı