Samsung CHG70 monitör ekranında renkli çizgiler gelip gidiyor

Zaren

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
chg70
Merhaba. Ekranımda renkli çizgiler oluşup geri gidiyor monitörüm Samsung chg70. şu an normal kullanıyorum ama dün geceden sabaha kadar renkli çizgiler vardı. Sebebi ne olabilir?

Bu şekilde mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20220102_190631.jpg
    IMG_20220102_190631.jpg
    146,5 KB · Görüntüleme: 32
Garantiniz devam ediyor ise vakit kaybetmeden garantiye gönderin direk değişim yapılıyor sebebine gelince servisle bu konuyu konuştum bu modelde kronik bir sorunmuş.

Maalesef ki garantisi yok ama bazen düzeliyor. Temazslıklık tarzı bir sorun olabilir mi?
Garantiniz devam ediyor ise vakit kaybetmeden garantiye gönderin direk değişim yapılıyor sebebine gelince servisle bu konuyu konuştum bu modelde kronik bir sorunmuş.

Çözüm buldum monitör ısınınca geçiyor ilk 5 dakika çizgiler var sadece.

Son düzenleme:
Aynı sorunları bende yaşadım ilk açılıştan 10 dk icinde düzeliyordu benim size tavsiyem servise kontrol ettirin kısa süre sonra monitör tamamen bozulabilir.

Hocam ben de 2020 Ocak'ta almıştım. Dolayısı ile garanti biteli 3 ay kadar oluyor. Sizde problemi nasıl çözdüler acaba? Bir de kronik bir sıkıntı anladığım kadarı ile. Yüksek ihtimal ücret talep edecekler de tüketici hakem heyetine vs. başvurup ödememe gibi bir şansımız var mıdır acaba?

Hocam ben de 2020 Ocak'ta almıştım. Dolayısı ile garanti biteli 3 ay kadar oluyor. Sizde problemi nasıl çözdüler acaba? Bir de kronik bir sıkıntı anladığım kadarı ile. Yüksek ihtimal ücret talep edecekler de tüketici hakem heyetine vs. başvurup ödememe gibi bir şansımız var mıdır acaba?

Maalesef ki kronik bir sorun. Yabancı forumlarda ki arkadaşlar sorunun ilerlemeyeceğini böyle kullanılabileceğini fakat kışın açılma süresinin daha uzun olduğunu söylediler bende 5 dakika için yaptırma zahmetine girmedim hiç.

Maalesef ki kronik bir sorun. Yabancı forumlarda ki arkadaşlar sorunun ilerlemeyeceğini böyle kullanılabileceğini fakat kışın açılma süresinin daha uzun olduğunu söylediler bende 5 dakika için yaptırma zahmetine girmedim hiç.
Aradan 8 ay geçmiş, ama şunu açıklama gereği duyuyorum ki ,çizgi sorununun ilerlemeyeceğini söyleyen ya bilmeden söylemiştir ya da yalan söylüyordur. Garanti bitimine çok kısa süre kala bende bu sorun baş gösterdi ve yavaş yavaş çizgilerin ekranda kalma süresi gitgide uzadı, en sonunda kalıcı hale geldi. Garanti dahilinde panel değiştirdiler; o sıfır panel de 15 ay kadar dayandı ve aynı sorun baş gösterdi. Yeni panel fiyatını sordum, 4000 TL dediler, ben de yeni monitör bakmaya başladım. Siz ne yaptınız merak ediyorum açıkçası.

Geri
Yukarı