Samsung cihazda "Kamera başlatılamadı" hatası

Salih Zeki

Decapat
Daha fazla  
Samsung markalı, daha 1 aylık telefonumda başlıktaki hatayı alıyorum.
Yüz tanıma aktif hale geldiğinde bu yazıyı alıyorum ve kamera uygulamasına girdiğimde siyah bir görüntü beni karşılıyor. Ama bu sorun geçici bir sorun. Yani ara sıra geliyor bu yazı ve bir süre sonra düzeliyor. Yüksek bir yerden düşürmedim telefonumu. Çok dikkatli kullanıyorum. Yazılımsal olarak bence, çünkü öbür türlü kameram çok iyi çalışıyor.

Screenshot_20210817-160454~2.png
Screenshot_20210817-160458~2.png
Atdığım görselleri uyguladıktan sonra da aynı sorunu yaşıyorsanız; Yazılımsal bir sorun olabilir. Yada kamera hasar almış olabilir. Garantisi devam ediyorsa servise vermekte fayda var.

Model A32 yeniden başlattığımda sorun düzeliyor yanlış bilgi verdiğim için özür dilerim. Ama yeniden başlatma yapmadan düzeltemedim. Yazılımsal bir sorundur
Eki Görüntüle 1140736Eki Görüntüle 1140737Atdığım görselleri uyguladıktan sonra da aynı sorunu yaşıyorsanız; Yazılımsal bir sorun olabilir. Yada kamera hasar almış olabilir. Garantisi devam ediyorsa servise vermekte fayda var.
Veriyi ve önbelleği temizledim yine de. Teşekkürler, sorun bir daha olursa yazarım buraya

Geri
Yukarı