Samsung CRG5 nasıldır?

Peki hocam ne gibi sorunları vardır.

Klasik VA panelin sorunları.
En belirgin olan ghosting ve Black smearing olacaktır.
Black smearing nedir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ghosting nedir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dakika 4'e gidin.

Klasik VA panelin sorunları.
En belirgin olan ghosting ve Black smearing olacaktır.
Black smearing nedir:
Ghosting nedir:
Dakika 4'e gidin.

Neyse hocam artık aldım bütçem çok yoktu maximum 3500 TL'ye çıkabilirdim.

Hocam sizin gözünüzde nasıl bir monitör.

@ÖmerKu hocam soruma cevap verirseniz çok sevinirim.

Neyse hocam artık aldım bütçem çok yoktu maximum 3500 TL'ye çıkabilirdim.

@ÖmerKu hocam soruma cevap verirseniz çok sevinirim.
Ürün gelmeden yorum yapmak istemiyorum dedim ama zaten diğer üyeler duruma açıklık getirmiş. Siz yine de ürün geldiğinde sakin olun gözünüz rahatsız olursa hemen iade edin olmazsa sizin tercihiniz.👍

G3 falan alsaydın bari. Kontrastın yüksek olurdu en azından.

Zaten G3 aslında CRG5'in flat hali ve devamı gibi o yüzden onu 3000 TL paraya sıfırını bulamazsınız. sanırım 3 4 ay önce falan 3K fiyata bulunabiliyordu. CRG5 ile G3'ün en temel fakrı rtrings ve monitornerds'e göre 5K statik kontrast oranı.

Son düzenleme:
Ürün gelmeden yorum yapmak istemiyorum dedim ama zaten diğer üyeler duruma açıklık getirmiş. Siz yine de ürün geldiğinde sakin olun gözünüz rahatsız olursa hemen iade edin olmazsa sizin tercihiniz.👍

Hocam ürün geldide zaten şehir dışındayım ben 1 ay sonra test edebilirim o yüzden bilemiyorum tam.

Zaten G3 aslında CRG5'in flat hali ve devamı gibi o yüzden onu 3000 TL paraya sıfırını bulamazsınız. Sanırım 3 4 ay önce falan 3K fiyata bulunabiliyordu. CRG5 ile G3'ün en temel fakrı rtrings ve monitornerds'e göre 5K statik kontrast oranı.

G3'ün serileri var biliyorsunuz. Şu an baktığımda 3500TL olan LS24AG300NUXUF modeli vardı ve bu model CRG5'ten nispeten biraz daha iyi.
Eskiden aldıysa bilemem tabii.

G3'ün serileri var biliyorsunuz. Şu an baktığımda 3500TL olan LS24AG300NUXUF modeli vardı ve bu model CRG5'ten nispeten biraz daha iyi.
Eskiden aldıysa bilemem tabii.
O dediğin prime indirimlerinden ve 300nuxuf değil o.
Ekran görüntüsü 2023-07-12 221015.png

Hocam ürün geldide zaten şehir dışındayım ben 1 ay sonra test edebilirim o yüzden bilemiyorum tam.
Hocam ne kadar ekmek o kadar köfte aslında ama 3K paraya Samsung'un şuan giriş seviyesi bir monitörünü bile alamıyorsunuz öyle düşünün bir de. 😁

Şöyle mağazalara gitsen CRG5 yerine G3'ün satıldığını görebilirsin flat olarak, curved olarakta G5 var artık.

Bu arada bu monitör hakkında tek detaylı incelemeyi ben bu sitede buldum. Rtrings'te olan model 244 hz olanmış ve onun da tepki süresi berbat yani Crg5 144hz daha farklı olabilir. Bu sizin elinize gelecek monitör.

Buda G3 pek önemli değil ama inceleyebilirsiniz.

Sonuçta biri Samsung tarafından 1 ms diğeri 4 ms diye satılıyor. G3 monitornerds'e göre %100 parlaklıkta 4765:1 gibi değerlere galiba çıkabiliyor keşke 500 tl daha koysaymışsın.

Sonuçta biri Samsung tarafından 1 ms diğeri 4 ms diye satılıyor. G3 monitornerds'e göre %100 parlaklıkta 4765:1 gibi değerlere galiba çıkabiliyor keşke 500 tl daha koysaymışsın.
Ürünü aldıktan sonra deneyiminizi söylerseniz iyi olur. 😁

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı