Samsung eğitim indirimi nasıl yapılır?

Aserhat07

Femtopat
Daha fazla  
Samsung'un kendi sitesinde öğrencilere veya öğretmenlere özel indirimi var, bu indirimden yararlanmak için öğrenci belgesi numarasını girmek gerekiyor, bunu yapabilmek içinde samsunga üye olmak gerekiyor. Bu üyelik kaydını normal bir e-posta ile yapabilir miyiz yoksa öğrenci e postamız (edu.tr uzantılı) olmak zorunda mı? Bilgisi olan varsa sevinirim teşekkürler.

Normal mail ile üye olabilirsiniz. Sonra E-devlet'ten öğrenci belgesi dosyasını pdf olarak alacaksınız, sağ üstte barkodun altındaki kodu kopyalayıp yapıştıracaksınız.

Youtube (sadece 1 videoda duydum) ve müşteri desteğe sorduğumda öğrenci e postası olması gerektiğini öğrendim ama sitelerinde buna dair bir bilgi yoktu bende mümkün oldukça kendi e postamı kullanmak istiyorum öprenci e postam çok kullandığım bir posta değil zaten okul bitince e postam gidecek mi orasıda ayrı bir muamma bu yüzden emin olmak istedim normal bir e posta ile girip hakkımın heba olmasındanda çekiniyorum tekrar teşekkür ederim

YouTube (sadece 1 videoda duydum) ve müşteri desteğe sorduğumda öğrenci e postası olması gerektiğini öğrendim ama sitelerinde buna dair bir bilgi yoktu bende mümkün oldukça kendi e postamı kullanmak istiyorum öprenci e postam çok kullandığım bir posta değil zaten okul bitince e postam gidecek mi orasıda ayrı bir muamma bu yüzden emin olmak istedim normal bir e-posta ile girip hakkımın heba olmasındanda çekiniyorum tekrar teşekkür ederim.

1699181753244.png

Gördüğünüz gibi normal bir mail ile açtım ve sağ üste bakarsanız eğitim indirimi aktif olduğunu görürsünüz. Adım ifşalanmış ama olsun xd

Hocam konuyu azcık uzatıyorum
1- şuan telefonlar sende indirimde gözüküyor mu?
2-sen bu şekilde telefon aldın mı?
3-internette şikayetvarda bazıları bu indirimin işe yaramadığını yapmaları gereken şeyi yapmalarına rağmen öğrenci belgesindeki kodu girmesine rağmen işe yaramadığından bahsetmiş bende acaba öğrenci e postlarınıda girmeleri gerektiği içinmi olmuyor diye düşündüm
(konuyu biraz fazla uzatıyorum çünkü 1 defa öğrenci kodumu girdikten sonra eğer başarısız olursa başka bir hesapta tekrar bunu girmem mümkün olmıycak)

Yeni konular

Geri
Yukarı