Custom ROM Samsung Galaxy A10 için Custom ROM önerisi

Aybars Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon HD 7670M 1 GB,İntel Core i5 3210M,4 GB RAM
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bu telefon için Custom ROM önerir misiniz? Telefon çok kasmaya başladı. Oyun oynamak istiyorum hızlı olsun ve Google uygulamalarını kullanmak istiyorum. crDroid veya AOSP düşünüyorum. Android 9 olursa iyi olur. Ne önerirsiniz? Bir de root atacağım.

Fazla RAM kullanmaz AOSP ROM sonuçta. Kernel cihazın ana çekirdeği kısaca.

Peki herhangi bir sorun yaşadınız mı? Şebeke sorunu, yavaş animasyon vb. Ve mobil veri kullanılabiliyor değil mi? Eureka kernel dediğinizden kastınızı anlamadım.Rom indirme sayfası mı? Öyle geldi tam bilmiyorum anlayamadım.Romu indirirken yanında kuracağımız birşey mi?

Peki herhangi bir sorun yaşadınız mı? Şebeke sorunu, yavaş animasyon vb. ve mobil veri kullanılabiliyor değil mi? Eureka kernel dediğinizden kastınızı anlamadım.Rom indirme sayfası mı? Öyle geldi tam bilmiyorum anlayamadım. ROM'u indirirken yanında kuracağımız bir şey mi?

AOSP ROM'larda VoLTE çalışmıyor sadece o kadar. Kernel isteğe bağlı bu arada. Aynı seri cihazda kullanılmış bir test videosu mevcut. Bayağı performans farkı söz konusu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AOSP ROM'larda VoLTE çalışmıyor sadece o kadar. Kernel isteğe bağlı bu arada. Aynı seri cihazda kullanılmış bir test videosu mevcut. Bayağı performans farkı söz konusu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok iyi görünüyor. Daha sonradan kurulumla ilgili konu açacağım. Sizi etiketlesem yardımcı olur musunuz? Bu arada eureka kernel ile indirdiğimiz Custom ROM kernel ile gömülü olarak mı geliyor? Ben ROM, kernel ve root yüklemeyi düşünüyorum. Aynı videodaki gibi performansı yükseltebilirsem çok iyi olur. Önceden eski cihazıma ROM atmıştım ama kernel içinde miydi bilmiyorum root ile kurmuştum. Sonraki konumda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı