Samsung Galaxy A20 aşırı RAM kullanımı

GPU olarak çok güçlü bir model deği, oyunlar için ideal bir cihaz değil. Oyunlar için performansı belirleyen ana etken GPU gücüdür RAM değil, 3 GB RAM Android için yeterli, özellikle bu model için.
Part tıme işe girip çalışsam yeni cihaz almak için elimdekini satma şansım var mı sonuçta garantili cihaz.

Ufakta olsa ne gibi değişimler mevcut merak ettim şimdiden.

Telefonlardaki RAM işleyişi farklı galiba.
Rahatsız edici gereksiz bazı bildirimlerin "Sessiz Bildirimler" çatısı altında toplanmış ve bu tarz bildirimlerin telefon ötmesi engellenmiş.
Gözle görülmeyecek kadar azcık arayüz düzeltmeleri.
Güvenlik yaması (Çok sağlam. ROOT düşünüyorsan geçici olarak güncelleme.)
Ve bildirim çubuğuna telefon kapatma ile medya kısayolu gelmesi.

İkinci el olarak herhalde 1200-1400 TL arası bir fiyata senden alırlar, telefoncular genel olarak böyle. Oyunlarda seni memnun etmiyorsa değiştir, ancak normal kullanım için almışsan sana yeterli gelecektir, değiştirmene gerek yok. Keşke almadan önce forumda konu açsaydın daha iyi modellere seni yönlendirirdik artık iş işten geçmiş yapacak bir şey yok.

İkinci el olarak herhalde 1200-1400 TL arası bir fiyata senden alırlar, telefoncular genel olarak böyle. Oyunlarda seni memnun etmiyorsa değiştir, ancak normal kullanım için almışsan sana yeterli gelecektir, değiştirmene gerek yok. Keşke almadan önce forumda konu açsaydın daha iyi modellere seni yönlendirirdik artık iş işten geçmiş yapacak bir şey yok.
Foruma katılalı 1 ay geçti daha yeni sayılırım.🙂Haberim yoktu alınacağından olsaydı araştırmasını yapardım.O fiyata satarsam iyi olur üstüne ben ekleyip alırım.

Standart Android OS + Samsung gereksiz ön yüklü uygulamaları mağdurusun. Uygulamalardan kullanmadıklarını devredışı bırak. Mesela Google videoları kullanmıyorsun devredışı bırak ve güncellemelerini sil. Samsung Hub, Samsung social, Samsung vs. vs.
Ayrıca boş hafızanın azalması da performansı etkiler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı