Custom ROM Samsung Galaxy A20 nasıl root atılır?

soldaki ekran bana gelmiyor. ses açma tuşuna basmadan bendeki mavi ekrana geliyor
O zaman telefonu kapatın, ses açma ve ses kısma tuşlarına basılı tutarken telefonu bilgisayara bağlayın ve mavi ekran gelene kadar tuşları bırakmayın.

Evet, tuşa basıp dediklerimi yaptıktan sonra dediğiniz şekilde devam edecek.
yaptım ekrana cihaz güvenliğiyle alakalı bi metin geldi altındada press power key to continue yazıyodu güç tuşuna bastım ekranda samsung yazısı geldi şimdi ne yapmam lazım?

İfadeler: 202
yaptım ekrana cihaz güvenliğiyle alakalı bi metin geldi altındada press power key to continue yazıyodu güç tuşuna bastım ekranda samsung yazısı geldi şimdi ne yapmam lazım?
Bootloader'ın açıldığını söylüyor sorun yok, ama tam olarak açılmadı. Android'in açılmasını bekleyin, açıldığında dediklerimi yapın.

Bootloader'ın açıldığını söylüyor sorun yok, ama tam olarak açılmadı. Android'in açılmasını bekleyin, açıldığında dediklerimi yapın.
OEM kilit açma tuşu açık ve yazının altında Bootloader kilidi zaten açıldı yazıyor. Tuş gri

İfadeler: 202
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…