Samsung Galaxy A32 2022 yılında hala alınır mı?

Emir Bozat

Kilopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Selam.

Elimdeki iPhone 7 Plus (64 GB) cihazımda iTunes'da 9 hatası aldığımdan ve kullanılamaz halde olduğundan dolayı ve önceden de NAND değişimi yaptırıp hafızayı yükselttiğim için daha da bu cihazla uğraşmak istemiyorum ve bir Samsung Galaxy A32 128 GB almaya karar verdim. Instagram, WhatsApp, arama vb uygulamalar kullanacağım ve oyun vs. oynamıyorum telefonda.

Samsung Galaxy A32 alınır mı? Mantıklı mı? Yoksa iPhone 7 Plus'umu yaptırmalı mıyım?

Selam.

Elimdeki iPhone 7 Plus (64 GB) cihazımda ITunes'da 9 hatası aldığımdan ve kullanılamaz halde olduğundan dolayı ve önceden de NAND değişimi yaptırıp hafızayı yükselttiğim için daha da bu cihazla uğraşmak istemiyorum ve bir Samsung Galaxy A32 128 GB almaya karar verdim. Instagram, WhatsApp, arama vb uygulamalar kullanacağım ve oyun vs. oynamıyorum telefonda.

Samsung Galaxy A32 alınır mı? Mantıklı mı? Yoksa iPhone 7 Plus'umu yaptırmalı mıyım?

Şu an A32'den yazıyorum alınabilecek fp telefon Android 13 alacak zaten aralıkta ben memnunum günlük uygulamalar için yeterli ama fiyatını arttırabilirsen A33 almanı tavsiye ederim hem 5G hem de Android 15'e kadar alacak sanırım.

Geri
Yukarı