Samsung Galaxy A5 2016 nasıldır?

alipasa.mentese

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar / DVD Satış
Bu hafta sonu Samsung Galaxy A5 2016 almayı düşünüyorum. Samsung sonunda gerçekten şık bulduğum iyi bir cihaz yaptı diye düşünüyorum. Cihazı birkaç teknoloji markette test etme şansı buldum. Aklımda pek de soru bırakmadı açıkçası. Tek merak ettiğim kullanıcı yorumları. Bu telefonu kullanan arkadaşlarımızın görüşlerini bekliyorum.

Ben açıkçası telefonu kullanmadım fakat iyi bir cihaz olduğunu düşünüyorum s6 mini diyebiliriz (donanım bakımından) .

@Enes Şanlı S6 Mini ile A5 2016 arasında aynı donanım yok. Performans olarak S6 Mini çok daha üstün bir model.
A5 2016 konusuna gelirsek başarılı bir telefon, fakat fiyatını hak etmeyen bir telefon olduğunu düşünüyorum.

Aynı donanım demedim ben zaten yakın bir donanım denedim hemde s6 mini diye bir cihaz yok en azından Türkiye'de yok. A5(2016) zaten üstün bir telefon açıkçası alınabilir. Bu arada ben diyebiliriz dedim emin konuşmadım yorumu tam idrak etmeden cevap yazmayalım lütfen.

S6 Mini tanıtıldı ve donanım özellikleri de belli olan bir model ve A5 2016 modeli ile arasında ciddi bir performans farkı var. SD 808 işlemcisi ile Exynos 7580 işlemcisi arasında ciddi bir fark var. GPU tarafında da Adreno 418 daha performanslı. Yani anlayacağın yakın performansa sahip değiller. Günlük kullanımda ise aradaki fark hissedilmez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı