Samsung Galaxy A52 mi, Note 10 Lite mi?

Bütçe
4000 - 5000 TL

remmshain

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi günler ve forumlar.

Yeni telefon alacağım. Samsung Galaxy A52 düşünüyordum fakat karşıma Note 10 Lite çıktı. Sizce hangisini almalıyım?

Alacağım telefonda istediğim özellikler:
- Çözünürlüğünün yüksek olması. (Dizi ve film izleyeceğim için.)
- Hoparlöründen çıkaracağı sesi yüksek verebilmesi.
- Kamerası orta düzey olması lazım. (Kötü olmasa yeterli.)
- Uygulamaların kasmaması ve şarjının uzun gitmesi. (Kullanacağım uygulamalar; Netflix, YouTube, Instagram, Steam tarzı uygulamalar.)

Olsa güzel olur dediğim özellikler:
- Super AMOLED ekran.

Bildiğiniz, önerebileceğiniz telefon varsa önerebilirsiniz.

Not: 11. sınıfım.
Not 2: Samsung dışında telefon önerisi istemiyorum, teşekkürler.

Merhabalar, iyi günler ve forumlar.

Yeni telefon alacağım. Samsung Galaxy A52 düşünüyordum fakat karşıma Note 10 Lite çıktı. Sizce hangisini almalıyım?

Alacağım telefonda istediğim özellikler:
- Çözünürlüğünün yüksek olması. (dizi ve film izleyeceğim için.)
- Hoparlöründen çıkaracağı sesi yüksek verebilmesi.
- Kamerası orta düzey olması lazım. (kötü olmasa yeterli.)
- Uygulamaların kasmaması ve şarjının uzun gitmesi. (kullanacağım uygulamalar; Netflix, YouTube, Instagram, Steam tarzı uygulamalar.)

Olsa güzel olur dediğim özellikler:
- Super AMOLED ekran.

Bildiğiniz, önerebileceğiniz telefon varsa önerebilirsiniz.

Not: 11. sınıfım.
Not 2: Samsung dışında telefon önerisi istemiyorum, teşekkürler.

Hocam bence aradaki fiyat farkına değmez sizin için.

Bence 5400 TL'ye S20 FE SD alın.
Exynos olmamasına dikkat edin o zaman aradaki fiyat farkına değer bence.

Hocam bence aradaki fiyat farkına değmez sizin için.

Bence 5400 TL'ye S20 FE SD alın.
Exynos olmamasına dikkat edin o zaman aradaki fiyat farkına değer bence.

A52'den Note 10 Lite'a anca çıkabildim. S20 FE çok zor. Teşekkürler, öneriniz için. Benim dediğim telefonların arasından önereceğiniz hangisi olur?

A52'den Note 10 Lite'a anca çıkabildim. S20 FE çok zor. Teşekkürler, öneriniz için. Benim dediğim telefonların arasından önereceğiniz hangisi olur?

Note 10 Lite, A52'den daha iyi hocam tabii ancak A52'de sizin için gayet yeterli.
Ekran noktasında A52 daha iyi hatta 90 Hz ekran tazeleme hızı ile.

Kamera noktasında Note 10 Lite çok daha iyi diye biliyorum ama ortalama bir kamera bile sizin için yeterliyken A52'nin kamerası 4000 TL bütçeye rakipsiz.

Note 10 Lite, A52'den daha iyi hocam tabii ancak A52'de sizin için gayet yeterli.
Ekran noktasında A52 daha iyi hatta 90 Hz ekran tazeleme hızı ile.

Kamera noktasında Note 10 Lite çok daha iyi diye biliyorum ama ortalama bir kamera bile sizin için yeterliyken A52'nin kamerası 4000 TL bütçeye rakipsiz.

Hepsiburada'dan alacağım.

A52: https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a52-128-gb-samsung-turkiye-garantili-pm-HBC0000032V2Y

Note 10 Lite: https://www.hepsiburada.com/samsung...garantili-p-HBV00000QXQIK?magaza=BittiBitiyor

Çok kararsız kaldım. Phff..

Birkaç gün önce Turkcell bayisine gidip A52'yi denemiştim. 90 Hz ekranı baya iyiydi, çok hoşuma gitti ama vazgeçilebilir diye düşünüyorum.

Size bir soru soracağım.

Galaxy Note 10 Lite güncellik konusunda çok mu geride? Güncellik, benim için önemli.

Geri
Yukarı