Çözüldü Samsung Galaxy A71 "parmak iziniz kaydedilemedi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dimon

Centipat
Yer
Moskova
Tam olarak 1 saattir telefonuma parmak izimi eklemeye çalışıyorum ama bir türlü olmuyor. Her seferinde %20'ye kadar ilerliyor ve ondan sonra "parmak iziniz kaydedilemedi" diye bir hata veriyor ve kapanıyor. Hiçbir şekilde parmak izimi ekleyemiyorum. Çözümü nedir acaba?

Screenshot_20230123_032147.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam parmak izi kaydederken parmağınızın hafif nemli olmasına (parmağınıza nefes verebilirsiniz) ve de üstündeki ekran koruyucunun kalın olmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca ekran koruyucu takılıysa "Ayarlar > Ekran > Dokunma Hassasiyeti" özelliğini açın ki daha rahat elinizi algılayabilsin ekran.
Hocam parmak izi kaydederken parmağınızın hafif nemli olmasına (parmağınıza nefes verebilirsiniz) ve de üstündeki ekran koruyucunun kalın olmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca ekran koruyucu takılıysa "Ayarlar > Ekran > Dokunma Hassasiyeti" özelliğini açın ki daha rahat elinizi algılayabilsin ekran.

Çözüm
Hocam dediğiniz gibi Dokunma Hassasiyeti özelliğini açıp tekrar denedim ve bu sefer oldu. Çok teşekkür ederim!

Screenshot_20230123_220119.jpg

Geri
Yukarı