Samsung Galaxy A72 telefon PUBG Mobile'de mikrofon sesi gitmiyor

Basilisk777

Zeptopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy A72 telefonumda PUBG Mobile oynarken maça girdiğim ve öldüğüm kısım arasında sesim arkadaşlarıma ulaşmıyor, öldüğüm an sesimi duymaya başlıyorlar. Yıllardır mobilden ve bilgisayardan oyun oynuyorum ama hiç bu kadar saçma sorun görmedim. Bluetooth kulaklık kullanıyorum ve aynı kulaklık başka telefonlarda bu oyunda sıkıntı çıkarmazken bu telefonda sıkıntı çıkarıyor. Bağırdığımda, sesimin çok kısık geldiğini söylediler. Sanki temassızlık yapıyor gibi dediler. Yardımcı olacak birisi olursa büyük hayır duası alır sahiden.

Samsung Galaxy A72 telefonumda PUBG Mobile oynarken maça girdiğim ve öldüğüm kısım arasında sesim arkadaşlarıma ulaşmıyor, öldüğüm an sesimi duymaya başlıyorlar. Yıllardır mobilden ve bilgisayardan oyun oynuyorum ama hiç bu kadar saçma sorun görmedim. Bluetooth kulaklık kullanıyorum ve aynı kulaklık başka telefonlarda bu oyunda sıkıntı çıkarmazken bu telefonda sıkıntı çıkarıyor. Bağırdığımda, sesimin çok kısık geldiğini söylediler. Sanki temassızlık yapıyor gibi dediler. Yardımcı olacak birisi olursa büyük hayır duası alır sahiden.

Hocam acaba Bluetooth sürümü arasında bir dengesizlik olabilir mi? (belki 5.1 kulaklığa 5.0 Bluetooth arasında bir dengesizlik veriyorsa diye dedim) Bluetooth kulaklıkların bazılarında Gaming modu var oluyor gecikmeyi biraz azaltıyor eğer öyle bir özellik varsa açıp deneyin.

Hocam acaba Bluetooth sürümü arasında bir dengesizlik olabilir mi? (belki 5.1 kulaklığa 5.0 Bluetooth arasında bir dengesizlik veriyorsa diye dedim) Bluetooth kulaklıkların bazılarında Gaming modu var oluyor gecikmeyi biraz azaltıyor eğer öyle bir özel
Kulaklık bluetooth standardı 5.2, telefonun 5.0 ancak diğer telefon modellerinde de 5.0dı ve bu sorunu yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı