Samsung Galaxy Buds 2 alınır mı?

Merhaba 2 haftadır kullanıyorum kuponla 1040 TL'ye aldım edifier X3'ten geçiş yaptım müzik dinleme açısından işimi fazlası ile görüyor ve çok rahat eski kulaklığımla yatarak müzik dinleyemezdim bunda sıkıntı yaşamıyorum, mikrofon kalitesi dışarıda çok kötü hiç begenmediğimi belirmeliyim mikrofon konusunda çok beklentiniz yoksa sorun değil, ANC özelliği ise sesleri kesiyor mu evet ama kısık olarak duymaya devam ediyorsunuz lakin rüzgarlı yerlerde yürürken etkisi hissedilir ölçüde kendini belli ediyor, şefaf mod var en az kullandığım mod kendisi sadece yakınınızdaki sesleri daha iyi duymanıza olanak veriyor başka bir olayı yok.

14 gün içinde koşulsuz iade alıyor Hepsiburada o yüzden dedim.

Zaten bozuk olmadığı sürece neden iade edeyim?
SmartSelect_20231001_175457_Firefox.jpg

Geldi ve çook memnunum ses kalitesi muazzam ANC iyi şekilde çalışıyor mikrofonunidare eder eğer samsung telefonunuz varsa kesinlikle alınabilir.

Geldi ve çok memnunum ses kalitesi muazzam ANC iyi şekilde çalışıyor mikrofonunidare eder eğer Samsung telefonunuz varsa kesinlikle alınabilir.

Hocam ürün orijinal mi kontrol ettiniz mi? ve rica edersem satıcıyı atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı