Çözüldü Samsung Galaxy Buds 2 Ses Az Geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pajero

Hectopat
Daha fazla  
Yeni Samsung Galaxy Buds 2 Aldım fakat Kullandığım eski kulaklığımdan çok daha az geliyor sesi bu sorun olduğu için mi yoksa sesi bu kadar mı çıkıyor?
Çok düşük değil sesi fakat yüksekte değil ben müzik dinlerken çok ses seviyorum bu yüzden bir çözümü var mı?

Merhaba dostum öncelikle iki kulaklığıda takıp wearable uygulamasından kulağına tam oturduğundan emin oluyorsun daha sonra sağdaki kulaklığın sağ üst köşe yani gözüne yakın olan uç kısmına iki kez dokunuyorsun dokunma sesi tok bir ses değil tiz, ince bir ses geldiği zaman ses yükseliyor ya da azalıyor demektir. Ses azalıyorsa diğer kulağındaki kulaklıktan aynı işlemi yap sorunun çözülecektir.
Dokunmam gereken yer dokunmatiğin dışına bir yer mi çift tıklayınca müzik değiştiriyor

Dokunmam gereken yer dokunmatiğin dışına bir yer mi çift tıklayınca müzik değiştiriyor.

Sesi yetersiz kalıyor diye wavalet falan indirdim yine de pek etkili olmadı.

Dokunmam gereken yer dokunmatiğin dışına bir yer mi çift tıklayınca müzik değiştiriyor

Sesi yetersiz kalıyor diye wavalet falan indirdim yine de pek etkili olmadı.

Galaxy Wearable uygulamasını aç, Kulaklık ayarları > Labs > Kulaklığın kenarına iki kez dokunma seçeneğini aktifleştir. Ardından kulaklıkların en uç bölgesine tıkladığınız zaman ses açıp kapatma özelliği aktif olacak.

Galaxy Wearable uygulamasını aç, Kulaklık ayarları > Labs > Kulaklığın kenarına iki kez dokunma seçeneğini aktifleştir. Ardından kulaklıkların en uç bölgesine tıkladığınız zaman ses açıp kapatma özelliği aktif olacak.
Burdan mı

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-17-10-29-30-811_com.samsung.accessory.pearlmgr.jpg
    Screenshot_2023-11-17-10-29-30-811_com.samsung.accessory.pearlmgr.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 209

Yeni konular

Geri
Yukarı