İnceleme Samsung Galaxy Buds2 incelemesi

Uzun kullanımda kulağı rahatsız ediyor mu?
Herkeste kulağa tam olarak oturmuyor ki rahatsız etsin. Ben dahil birçok kullanıcının gevşeyip kulaktan düşme sorunu yaşadığını görebilirsiniz. Rahatsızlık endişenizden çok kulağıma uygun mu diye merak etseniz daha iyi olur. Buds+'dan geçtim ve bariz daha rahat ancak bunun getirdiği bi' yürürken, gülerken vs gevşeme sorunu var.

Geç görmüşüm ama olsun.

Bende de Buds+ var. Teknik olarak ses kalitesinde bariz şekilde 2'den daha iyi. Şarjı kutuyla beraber rahat 1 hafta gidiyor ki günde minimum 2 saat kullanma ile.

Bende ikisi de var ve hayir daha iyi degil. Ozellikle vokallerde fark cok daha net anlasiliyor keza ortam sesi ozelligi de cok daha iyi. Buds+'ın tek artisi ergonomi, kulağa daha iyi oturuyor.

@BerkayZ87 ve @Leowhans hocam, cihazı 2 gündür kullanıyorum ve bir şey dikkatimi çekti. Tamamen sessiz bir ortamda gürültü engelleme veya şeffaf modu açtığımda, medya sesi açık değilken dip ses gibi cızırtı meydana geliyor. Bu durum normal mi, test etme şansınız var mı? Normal modda olmadığı için sıkıntı olmadığını sanmıştım ancak forumdan başka bir kullanıcı böyle bir sıkıntının olmadığını söyledi.

Son düzenleme:
Bende oyle bir problem yok. Hep ANC modunda kullaniyorum.

Anc’de ufak bi’ cizirti degil de belli belirsiz olan uğultu benzeri bir ses var. O da ters frekanslardan kaynakli diye biliyorum. Rahatsiz edecek kadar olmamasi lazim. Ortam sesinde ise her sesin seviyesini arttirdigi ve tepe bir model olmadigi icin bazi sesler olmasi gerekenden fazla oluyor olabilir ki oluyorda belki o rahatsiz etmistir. Ancak rahatsiz edecek seviyede degilse normal sayilabilir. Ama dediginiz gibi rahatsiz eden bir cizirti varsa: hayir, kimsenin yasadigini sanmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…