Samsung Galaxy E7 Nasıldır ?

Arkadaşlar anneme yeni telefon alacağız. Annem telefonun donanımına bakmıyo Diyorum ZenFone 5 al diye kamerası iyi değil diyo, ve de kaba olmasından dolayı istemiyor. Bir de Samsung istiyor. O yüzden ben de araştırırken Samsung Galaxy E5' i buldum. Video da incelemesini seyrederken adam E7 den de bahsetti. Ona baktık annem ekranın da büyük olmasını istediği için E7 ye karar verdik. Sizin de bir görüşünüzü almak istedim. Annem oyun felan oynamaz, en fazla Candy Crush oynar. Sadece Facebook, Instagram da felan gezecek. İhtiyacını bu telefon karşılar mı ?

E7 iyi telefon fakat fiyatı pahalı o kadar verilmez ona. Ancak yine de alabilirsiniz, E5'te iyi telefon ikisi arasından tercih yapabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacaktır.

E7 iyi telefon fakat fiyatı pahalı o kadar verilmez ona. Ancak yine de alabilirsiniz, E5'te iyi telefon ikisi arasından tercih yapabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacaktır.
Annem telefonun boyutu, kamerasının iyi olup olmadığına bakıyor ve bu yüzden E7' yi tercih etti. Yardımınız için teşekkürler.

LG G2 alabilirseniz çok daha iyi bir cihaz. Size kalmış E7'de iyi telefon.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…