Samsung Galaxy Gio GT-S5660 Android 2.3.6

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Samsung Galaxy Gio GT-S5660 için Mart ayında çıkmış olan en son Android güncellemesi.

PDAAndroidTarihCSCÜlkeDownload linkKiesUnlock
S5660XXKTI2012 MarchS5660OJVKT6TurkeyDownload
kieslogo.png
Unlock

Güncellemek için:

Aşağıdaki dosyaları indirin:
Odin v4.42

Kies Sürücüsünü PC'nizde yükleyin:
SAMSUNG_Mobile_Phones_USB_Driver.rar

- Cihazdan kayıtlı tüm önemli dosyaları yedekleyin.
- Pilin tamamen şarj olduğundan emin olun

1. Yukarıdaki ROM dosyasını indirip klasöre çıkartın, böylece TAR dosyasını elde edeceksiniz. SS_DL.dll dosyası kullanılmayacak, fakat silmeyin.

2) ODIN v4.42'yi çalıştırın.

3) OPS düğmesini tıklayın ve GIO_v1.0.ops dosyasını seçin. One Package onay kutusunu işaretleyin, ardından One Package düğmesini tıklatın ve sonra TAR dosyasını seçin.

4) Samsung Galaxy Gio'yu Download moduna almak için Ses kısma + Güç + Home tuşuna aynı anda basın.

5) Telefonu PC'ye bağlayın. Aygıt doğru bağlandığında ve tespit edildiğinde COM haritalama sarı renge dönecek.

6) Start tuşuna basın ve tüm süreç başarıyla tamamlanana kadar hiçbir şeye dokunmayın. Bu işlem, bilgisayarınızın hızına bağlı olarak sadece 2-5 dakika sürer.

"PASS" yazdığında işlem bitmiş demektir. Telefon yeniden başlayacaktır...

Telefonda *#1234# tuşlarına basarak yeni sürümü öğrenebilirsiniz.

Son olarak *2767*3855# tuşlarına basın ve cihaza komple reset atın. Artık yeni ROM'un keyfini çıkarabilirsiniz.

Selamünaleyküm,
Versiyonu 2.3.6 olan Gio GT-S5660 telefonuma kaldırabileceği üst versiyon Android versiyonu kurmak istiyorum. Burada anlattığınız yöntemi deneyemiyorum; Çünkü telefon - bilgisayar bağlantısı mümkün değil. Bilgisayara bağlandığında telefonu algılamıyor,
Sadece şarj edebiliyoruz.
Telefona SD Karta yükleyerek versiyon yükseltme işlemini nasıl yapabiliriz. Mümkün ise Lütfen ayrıntılı anlatım ile gerekli dosyaları gönderirmisiniz. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı