Çözüldü Samsung Galaxy Gio telefon download moduna geçmiyor

• Konuyu başlatan bfaam
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 739
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bfaam

Decapat
Daha fazla  
Telefona ROM yüklemek için cwm kuracağım. Ses kısma+ güç tuşu+Home tuşuna bastım ama bir menü gelmedi. "downloading..." diye bir yazı çıktı 5-10 dakika beklememe rağmen hala aynı. 2-3 defa denememe rağmen hala böyle.

Son düzenleme:
Yahu adamin macOS kullanmasinin bilgisizlikle ne alakasi var? Belki telefonu Android?
Hocam stresliyim biraz sabahtan beri yapamadığım için. O yüzden biraz kaba davranmış olabilirim.

Bataryayi sokun geri takin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
OLDU SONUNDA OLDU.

Bataryayi sokun geri takin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam çok sağolun 😍

Şimdi ben anlamadım. 2 yıl kullandığım ve defalarca ROM attığım telefonumun ne yaptığını bilmediğim söylendi, sonra haa öyleymiş dendi.

macOS'u bilgisayarımda kullanıyorum. Güncel olarak Galaxy Gio kullanılamayacak kadar eski bir telefon, işimi görmüyor.

Attığınız fotoğraftaki telefon Galaxy Gio değil bu arada, haberiniz olsun.

Sizin aradığınız şey Recovery mod, Download mod değil, ikisi farklı şeyler.

Neyse çözdüyseniz sorun yok.

Attığınız fotoğraftaki telefon Galaxy Gio değil bu arada, haberiniz olsun.
Umut nas hocamın rehberinden aldığım örnek fotoğraf.
Şimdi ben anlamadım. 2 yıl kullandığım ve defalarca ROM attığım telefonumun ne yaptığını bilmediğim söylendi, sonra haa öyleymiş dendi.
Hocam, küçük bir yanlış anlaşılma oldu sizden özür diliyorum bu durum için.
Güncel olarak Galaxy Gio kullanılamayacak kadar eski bir telefon, işimi görmüyor.
Zaten bende kullanmıyorum elde değerlensin birisine veririm diye.
İyi forumlar👋

Geri
Yukarı