Samsung Galaxy J4 2018 Mikrofon Çalışmıyor

YoghurtSarox

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize iyi günler. Samsung J4 2018'im fayans zemine orta şiddetle düştü. Ekran koruyucunun çok az çatlaması dışında sorun yok diyordum ama sonradan fark ettim ki mikrofon çalışmıyor ve çalışmadığı gibi mikrofonlu kulaklığın mikrofonu da çalışmıyor. Bir çözümü var mı yoksa garanti kabul eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepinize iyi günler. Samsung J4 2018'im fayans zemine orta şiddetle düştü. Ekran koruyucunun çok az çatlaması dışında sorun yok diyordum ama sonradan fark ettim ki mikrofon çalışmıyor ve çalışmadığı gibi mikrofonlu kulaklığın mikrofonu da çalışmıyor. Bir çözümü var mı yoksa garanti kabul eder mi?
Garanti kullanıcı hatası deme ihtimali yüksek. Demek ki telefonun anakartında ses portuna zarar geldi. Yan sanayi de yaptırma. İleride elinde kalır.

Servise verirken düşürdüğünüzü söylemeyin. Müzik çalıyorken aniden kesildi deyin.

Umarım mağdur olmazsınız, gelişmelerden haberdar edin bizi.

Servise verirken düşürdüğünüzü söylemeyin. Müzik çalıyorken aniden kesildi deyin.

Umarım mağdur olmazsınız, gelişmelerden haberdar edin bizi.
12 Eylül gibi servise gönderdiğim ürün dün elime ulaştı. Herhangi bir ücret ödemedim. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı