Samsung Galaxy J4+ ROM kurulumu sonrası Recovery modunda kaldı

Yabancı bir forumda telefonun şarjı bittikten sonra telefon kapalı konumdayken tuş kombinasyonuna basarak USB'yi bağlarsanız download moda geçeceğini belirtmişler hocam.
Şarjının bitmesini bekliyorum hocam teşekkür ederim deneyeceğim.

Şarjı bitti, ses açma + azaltma tuşlarına basılı tutup kabloyu telefona taktım bu ekranda bekliyor bırakınca tekrar recovery moda giriyor. Bilgisayarda Odin açık. Sanırım ölmüş tamamen.

Şarjı bitti, ses açma + azaltma tuşlarına basılı tutup kabloyu telefona taktım bu ekranda bekliyor bırakınca tekrar recovery moda giriyor. Bilgisayarda Odin açık. Sanırım ölmüş tamamen.
Az önce nasıl yaptım bilmiyorum ama bir kere girebildim, Download moda aldıktan 1 saniye sonra kapandı 😆 uğraşıyorum tekrar.

@hasuna hocam rahatsız ettiğim için kusura bakmayın, Odin ile yazılım kurarken start tuşuna bastıktan 2 saniye sonra fail alıp bu ekrana düştüm. Bu ekranda da telefon sürekli kapanıp açılıyor yine aynı ekran geliyor. Smart Switch’i indirdim, onda da aynısını yaptı. Şarja takıyorum belki şarj bitiyordur diye tekrar bilgisayara bağlayıp Download moda aldığımda sonuç aynı. Brick oldu diyip atmalıyım sanırım.

Dosya Ekleri

• 530FFFEE-6C04-4315-9B36-DBAB71BE9750.jpeg
    530FFFEE-6C04-4315-9B36-DBAB71BE9750.jpeg
    156,9 KB · Görüntüleme: 20
  • 9BF9E758-FDC6-467F-BC78-2F3D94DF18CE.jpeg
    9BF9E758-FDC6-467F-BC78-2F3D94DF18CE.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Az önce nasıl yaptım bilmiyorum ama bir kere girebildim, Download moda aldıktan 1 saniye sonra kapandı 😆 uğraşıyorum tekrar.

@hasuna hocam rahatsız ettiğim için kusura bakmayın, Odin ile yazılım kurarken start tuşuna bastıktan 2 saniye sonra fail alıp bu ekrana düştüm. Bu ekranda da telefon sürekli kapanıp açılıyor yine aynı ekran geliyor. Smart Switch'i indirdim, onda da aynısını yaptı. Şarja takıyorum belki şarj bitiyordur diye tekrar bilgisayara bağlayıp Download moda aldığımda sonuç aynı. Brick oldu deyip atmalıyım sanırım.

Hayır bende bu ekranı Knox degerini patlatmadan önce yaşamıştım. Düzgün sürümü (Stock ROM) indirdiyseniz eğer Home dışıncaki hepsini tek seferde yüklemeyi deneyin.

@hasuna hocam rahatsız ettiğim için kusura bakmayın, Odin ile yazılım kurarken start tuşuna bastıktan 2 saniye sonra fail alıp bu ekrana düştüm. Bu ekranda da telefon sürekli kapanıp açılıyor yine aynı ekran geliyor. Smart Switch'i indirdim, onda da aynısını yaptı. Şarja takıyorum belki şarj bitiyordur diye tekrar bilgisayara bağlayıp Download moda aldığımda sonuç aynı. Brick oldu deyip atmalıyım sanırım.

Kusura bakmayın kurstaydım bakma vaktim olmadı. Brick oldu deyip atmanıza gerek yok hocam. Bu ekranda Kies yazılımıyla dener misiniz acaba?

Desteğiniz için teşekkür ederim, Download moda girmeden bir önceki ekranda 2-3 saat bilgisayara bağlı beklettim telefonu amacım şarj olmasıydı. Ve bunu yapmam gerekiyormuş :D şu an stock rom yükleyip açabildim telefonu.

Desteğiniz için teşekkür ederim, Download moda girmeden bir önceki ekranda 2-3 saat bilgisayara bağlı beklettim telefonu amacım şarj olmasıydı. Ve bunu yapmam gerekiyormuş :D şu an stock ROM yükleyip açabildim telefonu.

Kurulumu Kies ile mi yaptınız yoksa Odin ile mi? (Normalde Kies desteği yokta ileride konuyu okuyan adamın yanlış anlamaması adına soruyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı