Samsung Galaxy J7 Alınır mı ?

flashbangout

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Samsung Galaxy J7 nasıldır ? Alınır mı ? Telefonu annem çok beğendi fakat aklımda soru işaretleri var. İlk olarak 1.5 gb ram beni tedirgin ediyor. Annem telefonda daha çok gazete okuyor ve film izliyor, oyunla bir alakası yok. Buna 1.5 gb ram yeter mi ? İkinci olarak da Samsung markasından Note ve S serisi telefon almayın yoksa kasar diyorlar. Bu ne kadar doğru ? Telefon alındıktan 1-2 ay içinde çöp mü olur?

Şimdiden teşekkürler. :)

j7 8 cekırdeklı bır ıslemcıye sahıp dolayısla 1.5 gb ram olması normal kulalnım ıcın sorun teskıl edecek bır durum oldugunu sanmıyorum. Ancak malzeme kalıtesı yonunden beyendiğim bir ürün olduğunu soyleyemesemde facebook youtube internette sorf vs gibi uygulamalar için yeterli olacaktir... Ayrıca yaklasık 2saatte sarj olmasıda ve normal kulllanımda bır gunu rahat cıkarmasıda bır baska avantajı... Ancak bir aternatif istersen sony xperia c4 diyebilirim normal kullanım için gördüğüm tek dezavantajı yaklasık 3 3,5 saatte sarj olması onun dısında belırttıgım hususlar ıcın kullanımı kolay malzeme kalıtesı ve saglamlık hıssı olarak j7 ye oranla nıspeten daha ıyı bır urun... Her ıkı urununde satıs fıyatı 1099 tl Aşşagadaki lınk bir fikir verir kanaatindeyim..
Sony Xperia C4 - Samsung Galaxy J7 Karşılaştırması - Epey

Samsung Galaxy J7 kullanıyorum 1 haftadır. Daha yeni aldım telefonu. Açıkçası telefon hakkında çok kötü yorum gördüm fakat söylenenlerin neredeyse hiç biri doğru çıkmadı. Herkes 1.5 gb ram'ın sorun yaratacağını söyledi. 16 gb vs. düşük dedi depolama kısmına katılıyorum fakat ram kısmına katılmıyorum. Asphalt 8 Airborne GTA SA buna benzer birçok oyun oynadım gerçekten Samsung fanboyu falan değilim. 1 tek donma kasma vs. olmadı. Tek arasıra fazla oyun oynarsan telefon ısınabiliyor ama çok rahatsız edici bi şekilde değil. Arka kamerası 13Mp, ön kamerası ise 5Mp. Telefonun ön kamerasında flash var bu selfieler için gerçekten muazzam oluyor. Bataryası 3000mAh ve performansı gerçekten güzel. Normal facebook, twitter, youtube gibi kullanımlarda seni çok rahat 1-1.5 gün götürür. Telefonun sana tek eksik diyebileceğim tarafı kasasının plastik olması. Tabi J7 nin 2016 modelide mevcut. İlla metal kasa istiyorum dersen 2016 modelini satın alabilirsin. Ekranı 5.5 inch gayet büyük ve parlak. Film, video vs. izliyecek olursan gerçekten çok iyi bi cihaz. Bunun yanında kesinlikle daha iyi cihazlar mevcut fakat J7 alıcam diyorsan kuşkusuz alabilirsin.

Bu telefonda gorilla glass yok çerçevesi çabuk yıpranıyor temiz kullanılmazsa çok çirkin sonuçlar verebilir annen temiz kullanan biriyse annene yetecektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı