Samsung Galaxy J7 Core kendi kendine depolama alanının dolması

For East Troop

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Selamlar. Samsung Galaxy J7 Core model telefonumun bir hobisi var, depolama alanını bir anda doldurmak ve beni deli etmek :) Nasıl çozebilirim bunu? Bunu günde minimum beş kere yapıyor.

Zamanla Android sürümüne bağlı olarak şişme yapacak diyeceğim ama günde 5 kere olmaz bu. Büyük ihtimal önbellek doluluğu. Bazı CCleaner gibi uygulamalar var, onları kullanman yararına olacaktır. Bunun bildiğim kadarıyla tam çözümü yok ne yazık ki.

Bende Samsung J7 Core kullanıyorum, inanılmaz berbat bir durum. En büyük sorun 16 GB depolamanın, Android 9 ile Samsung Uygulamalarının ağır yük olması.

CCleaner burada pek tavsiye edilmiyor fakat ben premium sürümünü kullanıyorum. Her 24 saatte bir otomatik şekilde önbellek temizleyecek şekilde ayarladım. Bu yüzden uzun zamandır bu sorunla pek karşılaşmıyorum. SD kart kullanmanızı tavsiye ederim, fotoğraflarınızı koyarak telefonun kendi depolama alanını bir miktarda olsa rahatlatabilirsiniz.

Bende Samsung J7 Core kullanıyorum, inanılmaz berbat bir durum. En büyük sorun 16 GB depolamanın, Android 9 ile Samsung Uygulamalarının ağır yük olması.

CCleaner burada pek tavsiye edilmiyor fakat ben premium sürümünü kullanıyorum. Her 24 saatte bir otomatik şekilde önbellek temizleyecek şekilde ayarladım. Bu yüzden uzun zamandır bu sorunla pek karşılaşmıyorum. SD kart kullanmanızı tavsiye ederim, fotoğraflarınızı koyarak telefonun kendi depolama alanını bir miktarda olsa rahatlatabilirsiniz.
Zaten ya SD kart alacağım ya da telefon.

Geri
Yukarı