Samsung Galaxy J7 Pro'ya Android 8 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

outcastagne

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 4500 3.60 GHz - ASUS B450M DRAGON - ASUS DUAL RTX 2060 VER.6 GB (Undervolt 800 mV/1775 MHz) - CORSAIR Vengeance LPX 2x8 3200 MHz RAM - WD Blue SN570 500 GB
Elimde bulunan Samsung Galaxy J7 Pro için Guncelmiyiz.com'dan sürekli güncelleme tarihine bakıyorum. Yaklaşık 3-4 haftadır düzenli olarak takip ediyorum fakat sürekli erteleniyor. En son 2 Kasım'dan 12 Kasım'a ertelenmiş. J7 Prime, J7 Core, J5 Pro gibi birçok yakın segment cihaza Android 8 güncellemesi gelmişken J7 Pro'ya gelmemesi beni düşündürüyor.

20181031_182326.png
20181031_182351.png

Testte yaşanan problemler gideriliyordur ya da diğer telefonların OTA'da yaşattığı yoğunluktan dolayı ertelenmiştir.

484b5e38a10dc9eb31ab22acd68c632b.png
Evet, yaklaşık temmuz ayından bu yana sürekli erteleniyor. Eski bir resim bu. Daha alt segment telefonlara güncelleme geldi, 2016 model telefonlardan bazılarına bile geldi ancak J7 Pro modeline ne yazık ki özellikle Türkiye'de gelmedi. Bunun nedeni bir ihtimal güncelleme problemleri olabilir. Yabancı forumlarda güncelleme sonrası ekranın çalışmaması gibi sorunlar dönüp dolaşıyor. Bunu düzeltmek için demek isterim ancak bir çok ülkede belli sürüm dağıtıldı zaten. Bir tek bizim ülke için çalışacaklarını hiç sanmıyorum. Bekleyelim bir hafta içinde geleceğini umuyorum.

J7 Prime'a gelmedi. Yayınlandı kısa sürede gelecek deyip duruyorlar. Ben en geç 12 kasım'da gelir diye düşünüyorum. Ki gelsin gelmesin birşey farketmiyor artık benim için. Heves bırakmadılar, ümidi kestim açıkçası.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı