Samsung Galaxy M21 2021'de alınır mı?

caglarcar

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Hayırlı geceler öncelikle. Birkaç gündür yeni telefon arayışındayım ve bu telefonu buldum.
Samsung Galaxy M21 64 GB Siyah Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

1- Ekran görselliği benim için çok önemli, o yüzden Super AMOLED ekran tercihim.
2- Şu an kullandığım telefonun bataryasından çok çektim, o yüzden güçlü bataryaya sahip bir telefon tercih ettim.

Not: Telefonda oyun oynamayacağım. Sosyal medya, haber uygulamaları, internet bankacılığı ve borsa uygulamaları kullanacağım.
Sizce bu telefon beni uzun kullanımda üzer mi arkadaşlar? Merak ettiğim konu burası aslında. Zamanla arayüzünde donmalar, telefonda ısınmalar meydana gelecektir illaki ama 3-4 yıl kullanmak istiyorum.

Veya varsa bu telefon aslında sana göre, daha iyi dediğiniz paylaşabilirsiniz. 3000 TL'ye kadar para ödeyebilirim. Üzerini biraz gereksiz buluyorum çünkü.

Hayırlı geceler öncelikle. Birkaç gündür yeni telefon arayışındayım ve bu telefonu buldum.
Samsung Galaxy M21 64 GB Siyah Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

1- ekran görselliği benim için çok önemli, o yüzden super AMOLED ekran tercihim.
2- şu an kullandığım telefonun bataryasından çok çektim, o yüzden güçlü bataryaya sahip bir telefon tercih ettim.

Not: Telefonda oyun oynamayacağım. Sosyal medya, haber uygulamaları, internet bankacılığı ve borsa uygulamaları kullanacağım.
Sizce bu telefon beni uzun kullanımda üzer mi arkadaşlar? Merak ettiğim konu burası aslında. Zamanla arayüzünde donmalar, telefonda ısınmalar meydana gelecektir illaki ama 3-4 yıl kullanmak istiyorum.

Veya varsa bu telefon aslında sana göre, daha iyi dediğiniz paylaşabilirsiniz. 3000 TL'ye kadar para ödeyebilirim. Üzerini biraz gereksiz buluyorum çünkü.

Oyun oynamassanız bu telefon alınır Samsung'da değişim kampanyası var ona da bakın derim.
Eski cihazınız ne?
@caglarcar

Hocam alıp çöpe atarlar, muhtemel 5S'ler var mı hâlâ piyasada? :)
Bu linke girin.
Hocam alıp çöpe atarlar muhtemel 5Sler var mı hala piyasada :)

Haklısınız 5S göremedim en az 6S var.

Geri
Yukarı